Menu
 
 

Kūrybinė plaukų kirpimo erdvė „Meistras ir Margarita“

2018 02 02  15:46  |  Aktualijos

Meistras ir Margarita

Nuotraukos – Tomo Lukšio ©

Ketvirtadienio vakarą būrys žavių vilniečių rinkosi atverti naujo kirpimo salono duris. „Meistras ir Margarita“ – po tokiu skambiu pavadinimu besidarbuojantys Vytautas Paukštė ir Justė Margarita Balčiūnaitė negalėjo paslėpti šypsenų – slapta svajonė atidaryti savo plaukų studiją išsipildė.

„Salono atidarymo idėja sklandė jau seniai – su kolegomis prisijuokdavome planuodami pavadinimus ir konceptus. Tačiau pagalvojus apie tikrą įgyvendinimą galvoje buvo tamsu – koks turėtų būti, nuo ko pradėti?! Ankstyvą praeitų metų pavasarį, draugui atsitiktinai prašnekus, supratau, jog viską jau žinau. Pasikalbėjome su Vytuku (Vytautas Paukštė) ir nusprendėme, jog užaugome, atėjo laikas“, – apie pradžią pasakoja viena iš salono sielų – Justė Margarita

Meistras ir Margarita - MIGLOKO

Šventė prasidėjo oficialiai – grožio Dievo įnešimo ceremonija. „Tai – vienas svarbiausių salono akcentų. Grožio dievas, ryžas katinas su rožėm ant galvos gintarėlių fone. Įkursim jį savame kirpyklos kampelyje, kur bus galima pasimelsti, kai nežinai kaip kirptis, paprašyti patarimo ar nušvitimo“, – džiaugėsi salono meistras Vytautas.

Oficialus atidarymas netruko virsti vakarėliu. Vakaro fejerverku tapo gyvas ir stilingas atlikėjos MIGLOKO performansas. Svečiai stebėjo tarp kriauklių įsitaisiusią dainininkę, kurios balsui pritarė vintažinio boombox grotuvo garsai. Po pasirodymu lankytojus šokdino menininko Paul Paper muzikinės selekcijos.

Meistras ir Margarita

Konceptuali neoninė žirklių iškaba bei skambus kirpyklos vardas galėtų priklausyti ne tik kirpyklai, bet ir meno galerijai. Tiesa, ketvirtadienio vakarą salono patalpose išties buvo eksponuojama paroda. Ant sienų kabėjo Tomo Kaunecko darytos plaukų mados fotografijos, kurių idėjos autorė – Simona Vaičytė, plaukų stilistės – Justė Margarita ir Eglė Čiurlytė, o makiažo autorės – „MUA Carolina make up studio“ kolektyvas.

Apie dėmesį kūrybinei salono dvasiai užsiminė ir Justė Margarita: „matau šitą erdvę ne tik kaip saloną, bet ir kaip savo kūrybinę erdvę. Pati plaukų stilistė prieš pasirinkdama kirpimą baigė Grafikos studijas Vilniaus dailės akademijoje.

MIGLOKO

Atvirą požiūrį salono lankytojams patvirtino ir jo interjeras. Kirpykla, esanti Pamėnkalnio gatvėje, įkurta buvusiose pašto patalpose. „Stengėmės išlaikyti pašto paliktą medinių lubų paveldą, derindami interjerą prie jų. Saloną kūrėme taip, jog jame jaustumėmės kaip namie – juk praleidžiam čia daugiau laiko nei tikruose savo namuose. Net juokaujam, jog katiną reiktų nešiotis į darbą“, –  apie „Meistro ir Margaritos“ vidų pasakojo bendrasavininkas Vytautas.


Komentuok:
*Reklama
DNO