Menu
 
 

Apžvalga: „Color Wow“ plaukų šešėliai

2015 07 17  13:10  |  Aktualijos

Apžvalga: „Color Wow“ plaukų šešėliai

Nuotrauka: gamintojų.

Vieša paslaptis, kad grožio industrija neriasi iš kailio, pasitelkdama kūrybiškumą sukurti naujus produktus, kurie išspręstų mūsų grožio problemas ar trūkumus. Kartais sukurti produktai atima žadą ir galvoje sukelia nuostabos kupiną klausimą „ar rimtai?“. Ši apžvalga – būtent apie tokią priemonę. Paėmusi į rankas nuostabiai atrodančią pakuotę kelis kartus perklausiau, „ar tai tikrai šešėliai plaukams?“. Taip, tikrai.

Problema per amžių amžius aktuali – nuaugusios plaukų šaknys tarp plaukų dažymo procedūrų. Šviesiaplaukėms tai ypatingai skaudi tema, brunetėms šiek tiek mažiau, juodaplaukės lyg ir galėtų apie tai pamiršti, bet… Juk visos norime VISADA tobulai atrodančių plaukų. Turime kelis pasirinkimus: susitikti su plaukų stilistu dažniau, nei su draugais; nekreipti dėmesio į skirtingas plaukų spalvas arba į pagalbą pasitelkti „Color WoW“ plaukų šešėlius.

Mano išbandyta spalva – tamsiai ruda, tobulai atitinkanti mano „paplautą“ plaukų spalvą. Rinkinį sudaro viena šešėlių spalva ir teptukas su dviem skirtingais šepetėliais. Viena teptuko pusė – ilgesni, minkštesni šereliai. Kita – trumpi, tvirti ir standūs. Šiuo metu galima rinktis iš kelių spalvų – nuo platininėms blondinėms tinkančių iki juodų kaip anglis.

Apžvalga: „Color Wow“ plaukų šešėliai

Nuotrauka: pretty.fi

Šešėliai nepasižymi jokiu išskirtiniu kvapu. Jų pagrindinė sudėtinė dalis – cinko stearatas, dar vadinamas „cinko muilu“. Jis šioje priemonėje yra spalvą fiksuojanti medžiaga. Cinko dalelytės laiko pigmentą kaip magnetas. Šią sąsają gali sugriauti tik medžiagos, esančios šampūne. Konsistencija primena įprastus, gerai pigmentuotus akių šešėlius. Visas priemonės stebuklas pastebimas ją panaudojus.

Taigi, šepetėlio pagalba šešėliai tepami išilgai ataugusių, žilų šaknų. Akimirksniu natūrali spalva tampa paslėpta. Ji lengvai ir nepastebimai susilieja su visų likusių plaukų spalva. Šukuosena atrodo naujai ir šviežiai. Tepant šešėlius ant šaknų (ypač virš kaktos, smilkinių) svarbu nepriliesti odos, nes stiprus pigmentas sėkmingai į ją įkibs. Šešėliai yra ilgai išliekantys, t.y. jie netepa rūbų ir pagalvių. Išlieka iki kito tradicinio galvos plovimo.

Šią priemonę naudoju, kai noriu nepriekaištingai atrodančių plaukų ar „mandresnė“ šukuosena išduoda, kad jau metas pas kirpėją. Plaukų šešėliai – tobulas atradimas toms, kurios mėgsta preciziškai išpuoselėtą išvaizdą. Na, ir, žinoma, toms, kurios šiek tiek pamišusios dėl inovatyvių grožio naujovių. Balai: 10/10


Komentuok:
*Reklama