Menu
 
 

Latvijos džiazo-fanko grupė „Very Cool People“ Baltų vienybės dieną švęs Vilniuje

2022 09 20  20:04  |  M.I.C. Naujienos

Populiariausia ir lietuviams jau puikiai pažįstama Latvijos džiazo-fanko grupė „Very Cool People“ Baltų vienybės dieną kviečia kartu švęsti Vilniuje. Grupė šį ketvirtadienį, rugsėjo 22 dieną legendiniame muzikos klube „Tamsta“ pristatys savo naują koncertinę programą, paruoštą kartu su dainininke Paula Saija.

Latvijos džiazo-fanko grupė „Very Cool People“ Baltų vienybės dieną švęs Vilniuje

Nuotrauka – Jaänis Sîkapars © Very Cool People

„Nuo tada, kai 2004 m. studijavau Vilniuje, Lietuva man tapo labai artima, – sako grupės lyderis, gitaristas Elvijs Grafcovs. – Gana dažnai su grupe atvykstame į Lietuvą koncertuoti, pasimatome su broliais lietuviais, su publika pasirodymų metu taip pat kalbu lietuviškai. Dažnai sakiniai nebūna gramatiškai taisyklingi, lietuviškiems žodžiams taikau latviškus linksnius, bet klausytojai puikiai mane supranta.”

Rugsėjo 22 dieną švenčiama ne tik Baltų vienybės diena, bet ir latviško vardo Maris vardadienis. Tad ateinantis ketvirtadienis grupei yra triguba šventė – Baltų vienybės diena, naujos koncertinės programos premjera Lietuvoje ir net dviejų „Very Cool People“ narių – saksofonisto ir klavišininko – vardo diena.

„Koncertuose Vilniuje jaučiuosi kaip namie, tai bus jau trečias kartas, kai kartu su „Very Cool People“ lipsime į klubo „Tamsta“ sceną, – pripažįsta dainininkė Paula Saija. – Tačiau šis pasirodymas visiems mums bus ypatingas, nes atliksime kartu sukurtą originalią koncertinę programą.“

Naujoji programa buvo ką tik išbandyta ir puikiai priimta koncertuose Čekijoje ir Vokietijoje, iš kur latvių grupė atvyksta į Lietuvą. Šią vasarą „Very Cool People“ aktyviai koncertavo tiek Latvijoje, tiek Lietuvoje, iš viso surengdami beveik 50 koncertų, latviai taip pat pasirodė kartu su grupe „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.


Komentuok:
*Reklama
DNO