Menu
 
 

Grupė „shishi“ naujos dainos išleidimą švęs degindama melagių kelnes

2020 04 01  21:13  |  M.I.C. Naujienos

Grupė „shishi“ naujos dainos išleidimą švęs degindama melagių kelnes

Nuotrauka – Dalia Mikonytė ©

„Melagiai užknisa. Vietoj melo, galėtumėm visi pasiklausyti muzikos, kad ir grupės „shishi“, – taip trumpai šiandien pasirodžiusį kūrinį „Liar“ (liet. melagis) pristato „shishi“ kolektyvas. Tai – jau trečia daina iš birželį išleisti planuojamo grupės albumo „Mafitishei“.

„Daina „Liar“ buvo parašyta labai šaltą žiemos naktį, negalint užmigt iš pykčio, kaip tiršta aplink mus visokio plauko melagysčių – tiek labai skaudaus ir artimo, tiek ir visai nepažįstamus žmones žeidžiančio melo“, – pasakoja vis dar truputį pikta grupės gitaristė Maria Rosa.

Naujo singlo gimimą grupė nusprendė paminėti neįprastai – iš visus metus rinktų melagių kelnių sukurti didelį laužą, o laužo pelenus vėliau panaudoti dar nenukirstiems Vilniaus parkų medžiams tręšti. Taip grupė perduoda žinutę visiems pasaulio melagiams: „Mieli melagiai, baikit meluot.“

„Kelnes rinkom metus, nuo tada, kai daina buvo parašyta. Turim šešiasdešimt septynis vienetus, bet esam įsitikinę, kad tikrieji melagiai – vis dar su kelnėm vaikšto tuščiomis gatvėmis. Kaip švęsim? Išvažiuosim į gamtą, klausysim naujos dainos ir dideliam lauže kūrensim visų apsimelavusių kelnes. Neišsigąskit – laužavietę su Vilniaus savivaldybe suderinom, išlaikysim ir madingą trijų metrų atstumą, o pelenais vėliau pamaitinsim sostinės medžius“, – dainos „krikšto“ planą pasakoja Maria Rosa.

Grupė „shishi“ naujos dainos išleidimą švęs degindama melagių kelnes

Singlo viršelio autorius – ABran ©

„Liar“ atlikėjos Victoria – Dominyka Kriščiūnaitė (bosas, vokalas), Maria Rosa – Giedrė Nalivaikaitė, (el. gitara, vokalas) Frančeska – Elena Neniškytė (būgnai, vokalas) bei ją neseniai pakeitusi nauja „shishi“ būgnininkė Benadetta – Kamilė Griušytė (būgnai, vokalas) naujos dainos saugiai klausytis kviečia visose skaitmeninėse platformose: Spotify, Deezer, Amazon, itunes, Google play, Youtube ir kitur.

Naujomis dainomis, po vieną, grupė žada dalintis iki pat albumo pasirodymo birželio pradžioje. „Liar“ yra išleidžiama su Didžiosios Britanijos muzikos kompanijos „The state51 Conspiracy” pagalba, o už pagalbą įrašinėjant bei leidžiant albumą muzikantės dėkingos asociacijai „Agata“.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Ina Budrytė

DNO Records