Menu
 
 

Lietuvoje pristatyta „Pure BOOST X“ avalynė

2016 02 09  22:50  |  Aktualijos

Lietuvoje pristatyta „Pure BOOST X“ avalynė

Nuotraukos: organizatorių.

Praėjusią savaitę Lietuvos moterys ir profesionalios sportininkės rinkosi į Vingio parko estradoje esančią sportą akademiją. Čia buvo pristatyti unikalūs, sukurti išskirtinai moterims bėgimo bateliai „Adidas Pure BOOST X“.

Naujieji bėgimo bateliai yra skirti tik moterims, kadangi  būtent jos lig šiol skųsdavosi nerandančios dailių ir patogių bėgimo batelių. „Pure BOOST X“ savo forma tarsi atkartoja moteriškas kūno linijas ir optiškai mažina koją. Ties pėda jie turi specialų išlinkimą, dėl kurio batelis apgaubia ir prilaiko ją kiekviename žingsnyje. Batelio padas pagamintas iš inovatyviausios, amortizuojančios medžiagos  BOOST™, kuri leidžia bėgimo ar bet kurios treniruotės metu jaustis itin patogiai, o tinklinis batviršis yra tamprus, leidžia kojoms kvėpuoti.

Lietuvoje pristatyta „Pure BOOST X“ avalynė

Šiuos bėgimo batus kiekviena norinti galėjo išbandyti renginio metu vykusiose treniruotėse. Pradėjusios nuo lengvų tempimo pratimų, vėliau merginos išbandė funkcinę treniruotę, skirtą „moteriškoms“ vietoms – kojoms ir sėdmenims treniruoti. Vakarą ištvermingiausios sportininkės užbaigė šokio treniruote, kurios metu energinga muzika apjungiama su šokio technika.

Profesionalios bėgikės sesės Monika ir Milda Vilčinskaitės juokėsi, kad sportuoti tokiose treniruotėse visiškai ne tas pats, kas kiekvieną dieną įveikti didesnius, nei 22 kilometrų atstumus.


Komentuok:
*Reklama
DNO