Menu
 
 

Lietuvoje pristatyta „ONYX“ – Rimowa verslo klasės lagaminų linija

2015 02 19  20:52  |  Aktualijos

Lietuvoje pristatyta „ONYX“ – Rimowa verslo klasės lagaminų linija

Nuotraukos: Marius Žičius

Polhem PR Lietuva vakar prekybos centre „GO9“ esančioje „Rimowa“ parduotuvėje surengė naujos verslo klasės lagaminų linijos ONYX pristatymą. „Rimowa“ parduotuvė Vilniuje – vienintelė Baltijos šalyse, įsikūrusi pagrindinėje miesto apsipirkinėjimo gatvėje – Gedimino prospekte.

ONYX lagaminai jungia geriausius dviejų pasaulių – aukštųjų technologijų ir klasiškos elegancijos – elementus, iš kurių gimsta išskirtinė polikarbonato lagaminų kolekcija. Naujoji ONYX linija, kuri bus prieinama tik „Rimowa“ parduotuvėse, išsiskiria ne tik savo pavadinimu, bet ir itin stilingu, solidžiu dizainu (juodas lagaminas su plačiu sidabro aliuminio rėmu) bei kokybiškų detalių gausa, sužavėsiančia net ir patį reikliausią keliaujantį verslininką.

Jau nuo šios žiemos pabaigos net ir ilga kelionė bus stilinga su išskirtiniais lagaminais. Serijoje keturi talpūs lagaminai ir trys prie jų derančios verslo klasės rankinės – derinys, kuris neabejotinai padarys įspūdį verslo partneriams ir kolegoms. Kiekvienas verslininkas ar verslininkė įvertins talpų krepšį nešiojamajam kompiuteriui, kuriame daug vietos dokumentams, o putplasčio įdėklas užtikrina patikimą kompiuterio apsaugą. „Rimowa“ pasirūpino įvairove ir siūlo bent dvi šios linijos versijas. Pirmosios serijos dviejų didžiųjų lagaminų priekinė dalis yra dengta elegantiška oda ir patvaria keprotec® medžiaga. Mažesnieji lagaminai priekyje turi elegantiškas kišenes iš tų pačių aukščiausios klasės medžiagų. Visa antrosios serijos lagaminų priekinė dalis yra iš įmantrios odos su tipiškais grioveliais – absoliuti prabanga!

Kita naujiena – ratukai iš poliruoto anoduoto aliuminio, kurie ne tik pagražina lagaminus, bet kartu ir suteikia stilingo, unikalaus šarmo. Aukštos kokybės, lygios rankenos iš veršiuko odos užtikrina didesnį komfortą ir tobulai papildo lagamino išorę. Reguliuojama teleskopinė rankena elegantiškai pasislepia polikarbonate, kuriame laukia dar vienas siurprizas – spyruoklė. Vienas mygtuko spustelėjimas, jokių papildomų griovelių, gadinančių lagamino išvaizdą.

Dar viena unikali ONYX detalė – blizgus patrauklios sidabro spalvos pamušalas. Derančios lanksčios sistemos užtikrina tvarką lagamino viduje ir išsiskiria modernia trapecijos forma. „Velcro“ fiksatoriai – kita praktiška „RIMOWA“ naujiena. Šoniniai grioveliai polikarbonato karkase primena „Rimowa“ „BOLERO“ verslo klasės seriją. Kitais atžvilgiais ONYX yra savita klasė, kurią įkvėpė funkcionalumas ir išskirtinė prabanga.

Lietuvoje pristatyta „ONYX“ – Rimowa verslo klasės lagaminų linija

Apie „Rimowa“

„Rimowa“ yra vienas pirmaujančių kelionines rankines iš aliuminio ir aukštųjų technologijų medžiagų – polikarbonato – gaminančių prekių ženklų pasaulyje. Tai vienas iš nedaugelio kelioninių rankinių gamintojų, kuris savo gaminius vis dar gamina Vokietijoje. Reikėtų paminėti, kad „Rimowa“ yra, ko gero, vienintelis gamintojas, kurio tradicijos ir išskirtinė padėtis industrijoje kūrėsi daugiau kaip 115 metų. Prekės ženklui „Rimowa“ posakiai „pagaminta Vokietijoje“ ir „sukonstruota Vokietijoje“ asocijuojasi su geriausiomis medžiagomis, nepriekaištingomis technologijomis, išskirtiniu dizainu bei aukščiausia įmanoma kokybe. Ne vieną dešimtmetį šio prekės ženklo nuolat optimizuojamos kolekcijos garsėja elegancija, tikslia korpusų griovelių sistema. Bendrovė yra įsikūrusi Kelne, Vokietijoje, jos gaminiais kruopščiai atrinkti platintojai savo parduotuvėse prekiauja net 65 pasaulio šalyse, tačiau šis skaičius nuolat auga.


Komentuok:
*Reklama
DNO