Menu
 
 

LTZOO – „Priešnuodis / Nuo pečių“

2019 02 20  19:03  |  M.I.C. Naujienos

LTZOO

Nuotraukos – „LTZOO“ archyvo ©

Vienas geriausių Lietuvos reperių savo gerbėjus šį penktadienį kviečia į išskirtinį jam koncertą. Dukart Lietuvos MC battle čempionas klube „Paviljonas“ pirmąkart atliks debiutinio solinio dainų rinkinio „Priešnuodis / Nuo pečių“ kūrinius.

Didžiules gerbėjų minias į koncertus sutraukiančios grupės „Tie Geresni“ MC Roko Grosmano-LTZOO fanai jau kurį laiką galėjo mėgautis jo nauja kūryba. 14 dainų rinkinį norintys gali įsigyti jau nuo praėjusių metų gruodžio, o artėjantį savaitgalį repo mėgėjai turės galimybę jame esančius kūrinius išgirsti ir gyvai.

Tiesa, kai kuriuos iš jų Lietuvos muzikos klausytojai jau galėjo išgirsti anksčiau, ir netgi pamatyti toms dainoms sukurtus vaizdo klipus YouTube platformoje. Anot paties MC, tai natūralu, nes šis leidinys – tai dainų rinkinys, o ne nuoseklios koncepcijos albumas.

Į kompaktinę plokštelę sugulė įvairios vilniečio kurtos dainos. Seniausioji iš jų – papildomu rinkinio kūriniu tapusi daina įrašyta dar 2011 metais. Ji tapo impulsu dainų rinkiniui, o po jos gimimo praėjus keleriems metams LTZOO įrašė ir kitas šiame leidinyje girdimas dainas. Jos – pastarųjų kelerių metų jo darbo studijoje vaisius.

Visgi, pasak LTZOO, nors tai ir rinkinys, bet dainas sieja glaudus ryšys. „Viso šio laikotarpio metu nepamečiau galvoje tęstinumo ir, manau, kad laiko tėkmė kaip tik ir kuria istoriją, pokyčius bei logiškai tarpusavyje sujungia kūrinius“, – sakė Rokas.

LTZOO

Dainų tematikoje klausytojai taip pat gali įžvelgti tam tikrų panašumų. Kaip byloja pats rinkinio pavadinimas, tai – lyg savotiškas minčių nusimetimas nuo pečių ir bandymas jas įveikti – priešnuodis, kuris randamas klausantis savo reakcijų į išorinį pasaulį, sąveikų su juo bei kovos su jo keliamomis mintimis.

„Tai istorijos, kurias padiktavo įvairiausios sąveikos su išore, žmonėmis, gamta, pasąmone. Be to, tai įvairios būsenos, santykiai, nuotaikos, svajonės, siekiai, realybė – įvairūs dalykai, kurie sukuria ir atima ramybę, – apie įkvėpimą šio rinkinio dainoms pasakojo LTZOO. – Viskas gan abstraktu, bet žmonių yra įvairių ir, manau, kad kiekvienas klausydamas suras tai, kas palies būtent jį.“

Artimiausia galimybė tai padaryti – jau šį penktadienį, klube „Paviljonas“, kur rinkinio „Priešnuodis / Nuo pečių“ kūrinius bus galima išgirsti gyvai. Koncerte kartu su LTZOO pasirodys ir jo grupė „Tie Geresni“, DJ Swix, Liam ir Ergo / BZK.


Komentuok:
*Reklama