Menu
 
 

Šįvakar Vilniuje – hip-hop kultūros legendos „Gang Starr Foundation“

2018 05 03  11:38  |  M.I.C. Naujienos

Gang Starr Foundation - SwO magazine

Nuotraukos iš organizatorių archyvo ©

Šįvakar, gegužės 3-ąją, menų fabrike „Loftas“ hip-hopo gerbėjų laukia išskirtinis vakaras – į Vilnių atvyko hip-hop’o kultūros legendos „Gang Starr Foundation“. Jie pasirodys „Old’s Kool“ renginyje, kuris po vienu stogu subūręs didžiausius repo gerbėjus, vienai nakčiai taps repo klasikos festivaliu.

Pagrindinėmis vakarėlio žvaigždėmis taps dvi legendos iš JAV, „Gang Starr Foundation“ judėjimo atstovai – Afu-Ra ir Jeru the Damaja. „Gang Starr Foundation“ buvo įkurtas 1993-aisiais, vadovaujant legendinei grupei „Gang Starr“, Bostono Legendos „Big Shug“ iniciatyva. Daugelio grupės narių tuometinius kūrinius prodiusavo pats DJ Premier, o po judėjimo vėliava slepiasi tokie vardai kaip M.O.P., Bumpy Knuckles, Group Home ir keletas kitų.

Pasaulines repo žvaigždes šįvakar vakarėlyje apšildys būrys Lietuvos hip-hop‘o gerbėjams žinomų vardų: scenos senbuvis, „Tie Geresni“ komandos dalis ir freestyle’o čempionas „Ltzoo“, „Dee & Kamy“ kompanijos narys Kamy, repo grupės „JBC“ vilkas Mc Broo. Masiniame repo vakarėlyje klausytojai išgirs  ir „Mc Battle“ kovų prizininką Regis! Skoolz MC bei Jonavos delegatą ADE, taip pat atlikėjus MTW, Liam, Cheka. Prie DJ pultų stos DJ Alko ir Mr. Propper (Street Up Crew).

Gang Starr Foundation - SwO magazine

Kad „Old’s Kool“ renginys bus daugiau nei vakarėlis, išduoda jo programos įvairovė. „Freestyle Open Mic“ lauko scenoje pasirodys Jama ir Sania Banginis bei „Freestyle Open Mic“ komanda. Jie ne tik demonstruos žodžių išradingumą prie mikrofono, bet ir kieme užkurs tikrų tikriausią grilių, tad bus pasirūpinta ir alkanais. Šįvakar renginyje lankytojų lauks ir „Lithuanian Beatbox Family“ programa.


Komentuok:
*Reklama