Menu
 
 

„Mad Money“ nariai išsitatuiravo naujo albumo pavadinimą

2019 10 30  21:08  |  M.I.C. Naujienos

Mad Money

Nuotraukos – Gabrielius Jauniškis ©

Naują albumą „BAE“ šiandien pristatantis repo kolektyvas „Mad Money“ nusprendė jo pavadinimą klausytojams atskleisti itin originaliu ir drąsiu būdu – stebint susirinkusiems fanams, grupės lyderis Gediminas Melnikas ir prodiuseris Laurynas Jackonis raides „BAE“ išsitatuiravo ant kūno.

Spalio 30-osios popietę būrys repo gerbėjų susirinko tatuiruočių salone „Jungle Street“, kur galėjo pabendrauti su savo numylėtiniais, pirmieji išgirsti ir įsigyti naują albumą „BAE“, paganyti akis į provokuojančias šokėjas ir kartu pasiruošti lapkričio 8 dieną menų fabrike „Loftas“ vyksiančiam albumo pristatymo koncertui.

Mad Money

Mad Money

„Tatuiruotėmis dažnai ant kūno įsiamžinu man svarbius ir reikšmingus įvykius, o albumas, ko gero, yra vienas iš svarbiausių,  – pasakoja Gediminas Melnikas-Manis. –  Koncertų metu retai kada pasitaiko proga asmeniškai pabendrauti su klausytojais, todėl kilo idėja surengti „Meet&Greet“ susitikimą, kurio metu ne tik netikėtu būdu atskleidėme albumo pavadinimą, bet ir kalbėjomės, atsakinėjome į fanams rūpimus klausimus, fotografavomės ir fantastiškai praleidome laiką. Ryšys su klausytojais visada yra svarbi mano veiklos dalis.“

Gediminas atskleidžia, jog paskutinės savaitės prieš albumo pristatymo koncertą grupės nariams itin įtemptos – nėra laiko net nerimauti ar jaudintis.

Mad Money

Mad Money

Mad Money

„Turim begalę darbų, repetuojam, ruošiamės ir jau žinom, kad tai bus neeilinis renginys su ilgiausia kada nors atlikta mūsų programa. Smagu, kad ant scenos sulauksime ir svečių – kartu su Leonu Somovu gyvai pristatysime jo prodiusuotą naują kūrinį“, – sako grupės lyderis.


Komentuok:
*Reklama