Menu
 
 

„shishi“ kviečia į pirmojo albumo pristatymą

2018 09 24  19:25  |  M.I.C. Naujienos

shishi - SwO magazine

Nuotraukos – Ryčio Šeškaičio ir „shishi“ asmeninio archyvo ©

Šviežias vaizdo klipas ir daina „Water“ – taip kolektyvas „shishi“ kviečia į debiutinio albumo „NA x 80“ pristatymą. Šį trečiadienį, rugsėjo 26 d. Perono parke, Vilniuje Dominyka, Elena ir Giedrė „Water“ ir dar keliolika dainų pirmąkart ne tik sugros gyvai, bet ir pristatys pirmajame savo CD.

„Daina „Water“ – ištroškusiems žmonėms. Šių laikų žmonėms, kurie yra ištroškę naujienų, žinių, įvykių, jausmų bei tikro gyvenimo. O jis – toks tikras, kad net nerealus,“ – klausytis ir žiūrėti kviečia „shishi“.

„Be „Water“ albume „NA x 80“ bus dar 12 dainų. Visos jos – apie mus, apie miestą, apie gyvenimą, apie nūdienos drakonus, apie tai, kas amžiais nemaru, bet pamirštama, apie esamus arba tik būsimus įvykius ir absurdą bei grožį kaip prakeiksmą, neduodantį ramybės, apie laiką ir dėmesį artimui, apie džiaugsmą ir norą judėti pilnai ir iki galo, nesvarbu kada jis“, – sako muzikantės. 

„NA x 80“ įrašai vyko šaltą žiemą, grupės studijoje. Garsą įrašyti padėjo Paulius Burakas, o suvaldyti – Tomas Verbaitis. Plojam katučių ir labai laukiam, kaip jis nuskambės grupės klausytojams“, – džiaugiasi „shishi“.

Trečiadienį rankų darbo „NA x 80“ albumus bus galima įsigyti iš grupės, koncerto metu. Tą pačią dieną jie pasirodys ir skaitmeninėje grupės „shishi“ bandcamp platformoje. Kitose skaitmeninėse platformose bei muzikos prekių parduotuvėse įrašai atsiras jau spalio mėnesį.

shishi - SwO magazine

Grupė turi atsakymą visiems, kam kyla klausimų dėl albumo pavadinimo: „NA x 80 – albumo singlas ir viena pirmųjų mūsų kartu sukurtų dainų, kurios priedainis toks ir yra. 80 kartų sudainuoti na na na – tai mantra, kurią galite naudoti visiems gyvenimo atvejams.“

Grupė „shishi“ – trash, surf, soul, rap muziką grojančios trys draugės. Dominyka Kriščiūnaitė (bosas, vokalas), Elena Neniškytė (būgnai, vokalas) ir Giedrė Nalivaikaitė (el.gitara, vokalas), grojusios su „Ministry of Echology“, „Umiko“, „Kotori“, „Homechestra“, „Elle G“ grupėmis „shishi“ sukūrė kiek daugiau nei prieš metus. Prisiėmė naujus vaidmenis, drauge mokėsi groti naujais instrumentais, o viso to rezultatas – debiutiniame „NA x 80“, kurį jau spalio mėnesį jos vyksta pristatyti koncertiniame ture po Lenkiją.

shishi - SwO magazine

Vilniuje debiutinis albumas bus pristatomas trečiadienį, nuo 20 val. baro „Peronas“ parke (Geležinkelio g. 6). „Ta vieta stoties rajone, Tonio Soprano pašonėje verta dėmesio vien dėl to, kad pagaliau tame rajone skamba puiki muzika, dėkojame jiems, kad jie yra ir kad mus priima su visu 80 kartų“, – sako Elena, Giedrė ir Dominyka.  

Atėję klausytojai išgirs ne tik 13 albumo kūrinių, bet ir kelias naujas dainas, dar niekada neskambėjusias už studijos sienų. „Be dainų ir mūsų rankomis gamintų albumų dar bus lipdukų, tikėtina, tokių, kuriuos galėsit lipdyt ant savo mašinų. Koncerte galima bus loti, taip pat – riaumoti, jei to dar nedarėt, siūlom pabandyt ir dainuoti kartu. Žodžiu, išjudinkit kūnus bei dvasias ir ateikit kartu pašokti“, – kviečia „shishi“ merginos.


Komentuok:
*Reklama
DNO