Menu
 
 

Madingiausi nagų įvaizdžiai pavasariui ir vasarai

2012 05 13  23:18  |  Aktualijos

Pats metas galąsti nagučius ir tai daryti SwO stiliumi – beprotiškai madingai ir stilingai! Šiam sezonui skirtuose aukštosios mados pristatymuose ant podiumo karaliavo pačios įvairiausios ir išrankiausiam skoniui pritaikytos lako spalvos, nagų ilgiai bei lakavimo ir dekoravimo būdai. Pristatome Jums 70 madingiausių nagų įvaizdžių šiam pavasariui!

Madingiausi nagų įvaizdžiai pavasariui ir vasarai

Natūralus lakavimas

Natūralus lakavimas atrodo dailiai, kukliai ir nepriekaištingai bei dera prie bene bet kokio aprangos stiliaus. Patogu, kasdieniška ir subtilu. Atrodysite tvarkingai, paprastai ir kartu netgi dalykiškai. Toks pasirinkimas visada madingas! Natūralios žemės, rudos ir pilkos spalvos bei pieno ir medaus atspalviai ant nagų atrodo įdomiai, skaniai, jaukiai. Nerėksmingai. Neblėstanti klasika – prancūziškas lakavimas, kuomet nagų galiukai padengiami šviesiu laku arba panagėms šviesinti naudojamas specialus pieštukas. Sveikų ir dailių nagų įspūdžiui pabrėžti lakuojama skaidriu baltu arba švelniai rožiniu laku. Šios spalvos – tarsi išganymas natūralistėms ir kiek romantiškoms sieloms.

Madingiausi nagų įvaizdžiai pavasariui ir vasarai

Geometriškai išmarginti

Sutikite, kad labiausiai į akis krenta ir žadina smalsumą keliomis spalvoti ir geometriškai išmarginti, ilgi katytės ar su piršto pagalvėle besibaigiantys nagučiai. Niujorko mados savaitėje modelių nagai buvo marginami pasitelkus žymiuosius „CND”, „Essie” ir „OPI” lakus. Dizainerio Diego Binetti manekenių smulkūs pirščiukai buvo padabinti tarsi išplaukusios rožinės spalvos nagais su auksu nutapytais galiukais – atrodo, lyg merginos būtų pamirkusios nagus aukso šaltinėlyje… Šachmatiniais kelių spalvų raštais žaidė Nicole Miler. Dizainerė Jen Kao stulbino tamsiais lyg mėlyna liepsna netikėtai užsiplieskusiais nagais. Jei mėgstate dėmesį, norite būti pastebėtos – tokios stiliaus idėjos kaip tik Jums!

Madingiausi nagų įvaizdžiai pavasariui ir vasarai

Žaižaruojantis metaliniu spindesiu

Įdomus ir žaižaruojantis metaliniu spindesiu – holografinio nagų lako pasirinkimas. Spindi, žiba, tviska, akina, atspindi šviesą ir spalvas.  Esate mažosios „varnelės”, kurias užburia viskas, kas blizga? Toks lakavimo metodas kaip tik skirtas Jūsų vaizduotei bei fantazijoms įgyvendinti! Metaliniai nagučiai gali puošti ir reiklią karjeristę, ir „kosmonautiškas” madas dievinančią futuristę, ir ryškią fatališką moterį. Nebūtina visada tvieksti vienspalve holografika, kaip tai siūlo Missoni mados namai – dizaineris Alexander McQueen ir Disquared2 pristato alternatyvą: tarsi nedidelėmis blizgiomis dėmelėmis papuoštus nagus. Nuosaiku, kūrybiška ir patogu – juk net ir pasitrynus taip nulakuotiems nagams, tai vargiai bus pastebima ir trauks akį. Pats lakavimo būdas jau atrodo kiek sendinto stiliaus – nereikės sukti galvos dėl mažyčio įbrėžimo ar atsklijavusio lako gabaliūkščio. Juk mes mylime ne tik tai, kas gražu ir dabina mus, bet tai, kas tampa mažyčiais sąjungininkai grožio srityje – neišduoda ir leidžia pasitikėti savo jėgomis ir labiausiai nesėkmingomis gyvenimo dienomis.

Madingiausi nagų įvaizdžiai pavasariui ir vasarai

Spalvos, kurių norisi paragauti

Jūsų dėmesiui ir ryškios pavasarinės bei vasarinės spalvos, kurių norisi paragauti! Citrininė geltona, vaiski ar mėtinė žalia, įdomi rožinė, vyšnios raudonumo spalva, raudono burgundiškojo vyno ir kartais net tamsesnio atspalvio. Mėgstančioms nekasdienes spalvas, reikėtų pasidairyti „Chanel” lakų – šie ypatingai įdomūs ir išsiskiriantys. Vienspalvis spalvotas lakavimas atrodo solidžiai ir tinka moteriai, žinančiai, ko nori gyvenime, to siekiančiai ir kartu nesiblaškančiai nagų lako spalvų įvairovėje. Ji žino, ko nori ir tai turi! Vertina minimalizmą, garbina moteriškumą ir nebijo būti pastebėta.

Margi nagučiai

Margi nagučiai

Margi nagučiai labiausiai dera ekstravangantiško stiliaus mėgėjoms ir toms, kurios nori jaustis ypatingomis pilkoje minioje. Smulkūs taškiukai, „plunksnelės”, tarsi Velykiniai kiaušiniai išmarginti nagai tiks tiek jaunajai eksperimenuojančiai modistei, tiek vyresnei merginai, kuri miesto džiunglėse trokšta spindėti išskirtinumu. Puikūs Alexandros Serovos, Wayne, Lacoste pavyzdžiai, kaip neatrodyti nuobodžiai bet kuriuo gyvenimo momentu! Kai kurie nagai išmarginti tokiais netikėtais raštais, kad atrodo kaip „paruoštukė” artėjančiam atsiskaitymui ar egzaminui. Spalvingi, ypatingi, raštuoti, dryžuoti, puošti smulkiais akmenukais ir kitomis dekoravimo detalėmis – kiekvienos skoniui ir polėkiui.

Madingiausi nagų įvaizdžiai pavasariui ir vasarai

Nuotraukos: harpersbazaar.com, thefashionspot.com, style.com, inspirationail.com,cnbc.com, metro.co.uk, makeup4all.com, styleninetofive.com,

Kokį lakas ir spalvas iš šios nagų dizaino paletės bepasirinktumėte, neprašausite pro šalį. Svarbu, atrasti, kas Jums tinka, „limpa”, pakelia nuotaiką, pabrėžia Jūsų asmenybės individualumą ir išskirtinumą. Kiekviena esame savaip įdomi ir kerinti. Nagų puošyba – elementas, kuriuo paryškiname bei atskleidžiame savo moterišką žavesį ir trapumą. Smagu, kai galime žaisti, eksperimenuoti, kurti bandydamos netikėčiausius ir madingiausius atspalvius, jų derinius bei dekoravimo būdus – tai padeda atrasti ir nutapyti savąjį vidinį AŠ!


Komentuok:
*