Menu
 
 

Madoje – mamytė

2011 05 01  16:04  |  Aktualijos

Madoje – mamytė

Nuotraukos: fashiongonerogue.com, tfs

 

Su Arizona Muse daugelis jūsų, matyt, jau bus susipažinę. Ji atsirado visur ir netikėtai – jokios modelio darbo patirties, varginusios paauglystę, nedaug nuovokos apie painius mados užkulisius ir net… šiuolaikines medijas.  Tačiau vos pasirodžiusi netruko užkariauti mados užsakovų bei žiūrovų simpatijas. Drabužių kompanija J. Crew būtent šią jaunutę merginą (jai vos dvidešimt dveji) pasirinko įkūnyti laimingą ir madingą mamą savo gegužės mėnesio katalogo nuotraukose. Čia ji pozuoja su sūnumi Nikko, įvairių rakursų portretuose tai žaisdama kartu, tai su meile stebėdama sūnų ir, be abejo, vilkinti stilingais gamintojų drabužėlių deriniais.

Madoje – mamytė

Ši amerikietė, užaugusi Naujajame Meksike, gimė valstijoje, kurios vardu ir yra pavadinta, – tai Arizona. Savo karjerą pradėjo 2008-aisiais, būdama šviesi ilgaplaukė blondinė, deja, ypatingo dėmesio nesulaukė. Iki pernai metų. Paradoksas – motinystė, daugeliui manekenių sužlugdanti karjerą, Arizonai suveikė kaip sprogstamasis užtaisas – po sūnaus gimimo mergina vos spėjo nusirėžti plaukus ir pasitamsinti sruogas, kai iš dangaus ėmė kristi kolekcijų atidarymai, mados fotosesijos su įnoringiausiais profesionalais bei reklamų užsakymai. Štai kaip ji atrodė prieš ketverius metus:

Madoje – mamytėMadoje – mamytė

Šiandien Arizonai iš tiesų sekasi – Top modelių 50-uke jai priklauso vienuolikta vieta, kartu su Lady Gaga ne per seniausiai žingsniavo Mugler kolekcijos podiumu, mergina – Prada bei Yves Saint Laurent reklamų veidas, o Dazed & Confused jai yra paskyrę ištisą numerį (turbūt nė nekyla klausimas, ar viršelis priklausė kam nors kitam). Pabaigai – Anna Wintour, dažniausiai santūri ir nekalbi, šiai merginai negaili gerų žodžių: „Kai žiūriu į Arizoną, matau tokių modelių kaip Linda Evangelista ir Natalia Vodianova atspindžius, bet dažniausiai regiu ją pačią: žavią, protingą, suaugusią moterį. Ir kaip galima atsispirti merginai tokiu vardu?“…

Madoje – mamytė

Madoje – mamytė

Madoje – mamytė

Madoje – mamytė


Komentuok:
*Reklama