Menu
 
 

Mados atradimai: Pringle of Scotland

2013 09 11  22:08  |  Aktualijos

Mados atradimai: Pringle of Scotland

Nuotraukos: Pringleofscotland.com ir iš mados namų facebook paskyros bei Pinterest.

Nuo pat mažens, kai mada dar būdavo tik tai, ką mamytė padeda apsivilkti ryte skubant į darželį, mane ir, tikiu, daugelį bendraamžių, lydėjo bene vien garsiųjų dizainerių pavardės – Armani, Givenchy, Calvin Klein ir panašiai. Ir visai be jokios sąžinės graužaties galiu pripažinti, kad, kol nestudijavau mados, dažniausiai net nesusimąstydavau, jog dizainerių ant svieto yra tiek daug, kad skaičiuojant net galva sukasi.

Mados atradimai: Pringle of Scotland

Augant, mados pasauliui įgaunant naujus kontūrus ir neatrastas platumas, natūralu, kad, kaip koks Kolumbas Ameriką, imi atrasti naujus vardus ir veidus, apie kuriuos vėliau sakysi: „na, žinoma, šį dizainerį žinojau jau prieš kokį tūūūkstantmetį“.

Ir iš tiesų, vienas mano naujesnių mados atradimų – Pringle of Scotland – iš tiesų egzistuoja jau labai labai seniai. Įkurti dar 1815 metais, Pringle of Scotland mados namai pasižymi prabangiais trikotažo gaminiais, kukliomis klasikinėmis formomis, pasikartojančiu rombų raštu ir netikėtais spalviniais sprendimais. Nors pati mieliau rinkčiausi monochrominius jų derinius, Pringle of Scotland vardą jau įsidėmėjau ir kiekvieną naujieną seksiu ateityje.

O kaip jums šie mados namai?


Loading ... Loading ...

Mados atradimai: Pringle of Scotland

Mados atradimai: Pringle of Scotland


Komentuok:
*Reklama