Menu
 
 

„Magnum“ kartu su 6 Lietuvos menininkais pristatys unikalų kūrybos projektą

2016 04 22  18:46  |  Aktualijos

Akvilė Lesauskaitė ir SwO magazine

Nuotraukos: Magnum archyvas.

„Magnum“ rengia staigmeną ir šį pavasarį ketina pristatyti kūrybos projektą, kokio Lietuvoje dar nebuvo. Garsūs Lietuvos menininkai kuria unikalią, naujos tarptautinės „Išlaisvink žvėrį“ kampanijos įkvėptą, „Magnum“ kolekciją.

Kūrybiniai projektai su menininkais – viena iš „Magnum“ krypčių, puoselėjamų jau ne pirmus metus. Šiais metais prie kūrybinio projekto prisidėti buvo pakviesti net 6 garsūs Lietuvos kūrėjai: mados dizaineriaiLilija Larionova, Agnė Kuzmickaitė ir Egidijus Rainys bei iliustratorės Nomeda Marčėnaitė, Akvilė Lesauskaitė bei Akvilė Magicdust .

“Magnum“ atstovė Kristine Murniece teigė: „Esu tikra, jog kiekviename iš mūsų slypi žvėris, kuris gali būti labai kūrybiškas, emocionalus, gal vaikiškas ar net agresyvus. Džiaugiuosi, jog šią vasarą Magnum Double kvies išlaisvinti savo vidinį žvėrį bei būti ryžtingesniems“.

 „Magnum“ kelia iššūkį malonumų ieškotojams ir kviečia ryžtis dvigubam šokolado sluoksniui su naujaisias „Magnum Double“ ledais. Spontaniškumas, malonumas ir kokybė – pagrindinės „Magnum“ vertybės, atsispindinčios naujųjų ledų kampanijoje.

Akvilė Lesauskaitė

Šios vertybės tapo ir „Magnum“ kolekcijos, kurią sudarys aštuonios suknelės ir devynios iliustracijos, pagrindu. Vis tik, kiekvieno iš 6 menininkų kūriniai – tai savita kampanijos „Išlaisvink žvėrį“ interpretacija. Projekto iliustratorė Akvilė Lesauskaitė apie kampaniją teigė:  „Laisvė būti savimi ir pasitikėjimas – lyg žvėris, slypintis po oda. Tik tuomet, kai išdrįstame jį paleisti, jis tampa mūsų gyvenimo palydovu, skatinančiu įgyvendinti beprotiškiausias idėjas“.

Unikali kolekcija, kupina netikėtų ir drąsių sprendimų, skirta visiems meno mylėtojams, ypatingai tiems, kurie nebijo ryžtis iššūkiams. „Magnum“ pažada, jog šį pavasarį ir vasarą tikrai netrūks iššūkių.

„Magnum“ kolekcijos pristatymas – jau greitai!


Komentuok:
*Reklama
DNO