Menu
 
 

Milano vyrų apžvalga

2014 01 17  17:26  |  Aktualijos

Neabejokite, Milanas vėl surengė tikrą mados vakarėlį. Tiesa, šį kartą kiek kuklesnį – subtilus ir nepriekaištingas, gero sudėjimo Milano vyras 2014–2015 metų šaltąjį sezoną vėl grįš prie švaraus minimalizmo ir itališkos klasikos, nors, reikia pripažinti, ne taip toli jis ir buvo nuo jos nutolęs. Verta pastebėti, jog šį kartą Milano modeliuotojams pritrūko entuziazmo, o savo kolekcijose jie nusprendė pasinerti į kiek blankoką rudenį ir žiemą.

Milano vyrų apžvalga

Nuotraukos: SwO archyvas

Moderni klasika ir minimalizmas

Pagrindinį itališko vyro portretą piešia mados namai, pristatę švarų minimalizmą ir itališką klasiką pagyvinę kiek modernesniais sprendimais: tai Ermenegildo Zegna, Gucci, Bottega Veneta, Fendi, Salvatore Ferragamo ir daugelis kitų. Tikslesnis apibūdinimas, nusakantis jų klientą – reiklus, jaunatviškas ir kosmopolitiškas vyras, kurio spintoje tradicinis ir laiko patikrintas siuvimo menas harmoningai jungiasi su naujausiomis technologijomis.  Jei nuspręsite kitam šaltajam sezonui pasirinkti būtent šį amplua, jums prireiks kelių spalvų derinimo pamokų, kadangi skirtingų tonų derinimas šiam įvaizdžiui yra būtinas. Nuo dulkėtų pastelių iki prabangių brangakmenių – dizaineriai, regis, atranda daugiau naujų atspalvių derinių, nei siluetų.

Milano vyrų apžvalga

Išsišokėliai

Milanas niekada nebuvo avangardinės ar neprognozuojamos, eksperimentinės mados miestas. Atvirkščiai – italai tvirtai prisirišę prie savo tobulos klasikos, o tendencijas į kolekcijas pradėjo įsileisti ne taip jau seniai. Visgi keletas mados namų nusprendė paeksperimentuoti su vyro spinta ir pasilinksminti. Ryškiausiai spindėjo Versace mados namų kolekcija. Baikerių ir kaubojų motyvai tarp akivaizdžių įkvėpimo šaltinių reiškė vieną – madingas kičas, seksualumas ir neišpasakyta prabanga. Regis, kad Donatella Versace iš savo gimtosios šalies perimą vyro būdą – kiek egoistiškas, išvaizdus ir be galo pasitikintis savimi. Prie šios kategorijos galima iš dalies priskirti ir Dolce & Gabbana duetą, kuris itališkai klasikai suteikė labai stipraus viduramžių atspalvio. Gotikos pastatų motyvai, karalių paveikslai, šarvų imitacijos ir net karūnos – tradicija pasekė naują lygį. Moncler Gamme Bleu taip verti išsišokėlių titulo. Thom Browne kolekcijoje naudojo begales rombo ir langelių audinių bei griozdiškus siluetus, kurių greičiausiai Milano kūrėjai savo vyriškose kolekcijose nėra nė sapnavę.

Milano vyrų apžvalga

Tendencijos

Milano mados savaitės metu išryškėjo kelios tendencijos, kurios, atrodo, taps pagrindinėmis mados užgaidomis ir Paryžiuje.  Žalia spalva ir įvairiausi jos tonai plačiai nuspalvino ištisą eilę kolekcijų. Gausiai buvo naudojama ir camel (šviesiai ruda) spalva, kuri kolekcijoms suteikė gaivesnio įvaizdžio. Keista, bet Milane itin dažnai buvo naudotas blizgantis, metalizuotas audinys. Trumpi lauko drabužiai – dar vienas populiarus pasiūlymas, įsitvirtinęs šalia kailio ir parka striukių bei pea paltų. Galiausiai – suveržtas ar kiek paryškintas liemuo taip pat gavo savo momentą suspindėti ant podiumų.


Komentuok:
*Reklama