Menu
 
 

Modernios moters estetika ir geometrinės formos

2018 04 01  16:27  |  Aktualijos

Moderniai miesto moteriai skirtas odinių rankinių ir kuprinių ženklas „erikahoc“ pristato naują kolekciją. Naujausiuose dizainerės Erikos Paulauskės darbuose išlaikomos ženklo puoselėjamos vertybės: laikui nepavaldus kokybiškas dizainas ir neapkrauta estetika. „erikahoc“ kolekcijos, kurioje žaidžiama geometrinėmis formomis, veidu jau antrą kartą tapo modelis Julija Steponavičiūtė.

erikahoc

Nuotraukos – Vikos Paškelytės ©

Dizainerei Erikai Paulauskei naujausia kolekcija – tai būdas perteikti ženklo vertybes, pasakoti „erikahoc“ istoriją bei eksperimentuoti, į kūrybą įpinant naujas detales.

„Naujuose kūriniuose išlaikoma ženklui būdinga minimalistinė estetika, kuri kalba įvairiapusiškai moderniai moteriai. Būtent jai ir yra skirta mano kūryba. Kurdama šią „erikahoc“ kolekciją drąsiau eksperimentavau su formomis ir oda. Kolekcijoje pirmą kartą pristatau krokodilo imitacijos odą, saikingai įtraukiu spalvas, o su geometrinėmis formomis žaidžiu pritaikydama jas funkcionaliam dizainui. Drąsesnį požiūrį perteikia ir fotosesijos nuotaika, spalvos ir aplinka“, – sako E. Paulauskė.

erikahoc - SwO magazine

erikahoc - SwO magazine

Naujos kolekcijos veidu jau antrą kartą tapo modelis Julija Steponavičiūtė, kuri neslepia, kad „erikahoc“ kūryba žavisi dėl išlaikomos aukštos kokybės ir reprezentuojamo moters paveikslo.

Erikos Paulauskės dizainą vertinu dėl šilto minimalizmo, kuris tuo pačiu išlieka ir labai funkcionalus. Pati turiu kelis „erikahoc“ odos gaminius, todėl jau teko išbandyti jų ilgaamžiškumą ir patogumą. Taip pat man labai artimas „erikahoc požiūris į moterį, kuri yra būtent tokia, kokios mes visos: kartais trapi, kartais  ryžtinga ar net pikta, kartais be galo laiminga, bet visą laiką labai moteriška. Kalbant apie naujos kolekcijos fotosesiją, darbuotis buvo tikrai smagu, dėl puikios komandos ir profesionalumo“, – pasakoja J. Steponavičiūtė.

Prie naujos kolekcijos fotosesijos dirbo fotografė Vika Paškelytė, stilistė Emilija Knyzelytė, plaukų stiliumi rūpinosi Mantas Tautvaišas. 

Julija Steponavičiūtė

Julija Steponavičiūtė - SwO magazine

Julija Steponavičiūtė - SwO magazine

Julija Steponavičiūtė - SwO magazine

Julija Steponavičiūtė - SwO magazine

Julija Steponavičiūtė - SwO magazine


Komentuok:
*Reklama
DNO