Menu
 
 

Namai magnetinėse juostose

2022 05 10  21:23  |  Aktualijos

Architektūros fondas tęsia mikro parodų seriją „Namai“ ir savo fizinėje bei virtualioje erdvėse pristato antrą serijos parodą „Namai magnetinėse juostose“, kurioje – Pauliaus Kliučininko sukurtas fotomontažas ir tekstas.

Namai magnetinėse juostose

Mikro paroda „Namai magnetinėse juostose“. Paulius Kliučininkas ©

Antrojoje „Namai“ serijos mikro parodoje pristatome Pauliaus Kliučininko tekstą ir fotomontažą „Namai magnetinėse juostose“. Darbuose autorius nagrinėja, kaip skirtingai veikia architektūros ir erdvės vaizdavimas kino filmuose. Pasak Pauliaus, „kinas naudoja architektūrą kaip aplinką, kurią formuoja žmogus ir laikas. Tačiau kartais autorinis kinas veikia priešingai – išbando žmogų, jo privatumą, santykį su kitais, emocijas, laiką ar pasirinkimus jau suformuotoje erdvėje ir taip testuoja mūsų gyvenamąją aplinką laike ir erdvėje“.

Paroda kultūros komplekse „SODAS 2123“ veiks gegužės 9–19 d. ir virtualiai.

Mikro parodų serijoje „Namai“ pristatomi Architektūros fondo architektūros kritikos platformos „Aikštėje“ kuruoto atviro pasakojimų apie architektūrą konkurso „Namai“ laureatai ir jų kūriniai. Konkurse dalyviai buvo kviečiami pažvelgti į šią temą iš pačių skirtingiausių žiūros taškų ir apgalvoti Namų ir Namūdiškumo sąvokas.

Iki birželio pabaigos kultūros komplekse „SODAS 2123“ pristatomos penkios serijos „Namai“ mikro parodos: Salomėjos Lubytės „Distancijos. Tarp vaizduotės šventyklų ir profesinių lūkesčių“, Pauliaus Kliučininko „Namai magnetinėse juostose“, Aistės Rakauskaitės „Namai – tai aš“, Augusto Lapinsko „Vivariumas“ bei Lolitos Salienės „Ponas Kazikas ir Kalėdinių eglučių namai“. Mikro parodų kuratoriai – Indrė Ruseckaitė ir Justinas Dūdėnas.


Komentuok:
*Reklama
DNO