Menu
 
 

Nauja Dior lūpdažių kolekcija!

2010 08 05  12:00  |  Aktualijos


Pristatome naują Dior lūpdažių kolekciją  Rouge Dior Haute Couleur Lipsticks. Dior mados namai nusprendė šią išskirtinio grožio make-up kolekciją pristatyti vienos nakties parodoje  LVMH( Moët Hennessy Louis Vuitton) būstinėje, kuri randasi „Montaigne“ aveniu Paryžiuje ir yra viena iš brangiausių pasaulyje gatvių.

Rouge Dior Haute Couleur Lipstick kolekcija

Nuotrauka: lookbooks.com

De La Haute Couture à la Haute Couleur parodos metu buvo pristatytos 32 atspalvių lūpų dažai iš Dior, kurie buvo sukurti bei pavadinti vintage Dior couture suknelių garbei ir patogiai sugrupuoti į tris spalvų grupes:  raudona-koralų, rausva-alyvinė bei smėlio-ruda. Buvo pristatytos 32 vintage suknelės, sukurtos per 2004-2010 metų laikotarpį ir 32 lūpdažiai iš naujos Rouge Dior Haute Couleur Lipsticks kolekcijos. Lūpdažiai sukurti pagal specialią formulę, kuri suteikia lūpoms putlumo, taip pat minkština bei drėkina jas, suteikdama nepakartojamo žavesio  bei  nepaprasto patogumo jausmą.

Rouge Dior Haute Couleur Lipstick kolekcija

Nuotraukos: vexinthecity.com

Rouge Dior Haute Couleur Lipstick kolekcija

Parodoje dalyvavo daug įžymybių, tarp kurių buvo ir Emma Heming, ankstesnysis Dior veidas. Emma į renginį atėjo palaikyti savo ilgamečio draugo Tyen, kuris yra  Dior make-up kūrybinis direktorius.

Rouge Dior Haute Couleur Lipstick kolekcija

Šiuo metu lūpdažio iš Rouge Dior Haute Couleur Lipsticks kolekcijos kaina yra £22.00. Specialus pasiūlymas galioja tik perkant iš Selfridges.com.

Daugiau informacijos galite sužinoti užėję į selfridges.com, dior.com ir diorcouture.com.


Komentuok:
*Reklama