Menu
 
 

Fatališkos moters įvaizdis Christian Dior pavasario-vasaros kolekcijoje!

2010 07 23  17:26  |  Aktualijos

Ar jums dažnai būna akimirkų, kai  žiūrėdami į vieną  kolekciją  galvojate, kad norėtumėte įsigyti visus iki vieno tam tikro dizainerio ar mados namų siūlomus modelius? Man taip būna gana retai, nes  kokia nuostabi bebūtų kolekcija, visada pasitaiko modelių, kurių tikrai nenorėčiau įsigyti,  kad ir kaip gražiai atrodytų ant podiumo. Tačiau šis kartas – ne tas atvejis. Galiu drąsiai teigti, jog norėčiau absoliučiai visų šių rūbų iš Christian Dior pavasario-vasaros  2010 metų kolekcijos!

Christian Dior mados namai, vadovaujami John Galliano, žino kaip sužavėti moteriškosios lyties atstoves. Kiekviena moteris, žiūrėdama į šią neapsakomo grožio kolekciją, galvoja ar ji taip pat atrodys kaip ir  šitos manekenės ant podiumo? Ar  įsigijusi bent vieną Dior suknelę jos gyvenimas pasikeis?  Ar pasaulis atrodys daug patrauklesnis? Moteriškumas, subtilumas, seksualumas ir žavesys liejasi per kraštus. Ar tai kiekvienos moters svajonė? Kai kurios  moterys gali tai neigti! Jos gali sakyti, jog  mada jų gyvenime neužima pagrindinės vietos, jog  turi kitų tikslų gyvenime! Jos taip pat gali teigti, jog joms visiškai nesvarbų ką vilkėti ir kad apranga neturi jokios įtakos jų vidinei būsenai ir savijautai! Tik kyla klausymas… Ar jos apgaudinėja pačios save ar aplinkinius?

Kolekcija labai žavi  ir skirta fatališkai moteriai. Vienas iš pagrindinių  pavasario- vasaros  kolekcijos akcentų yra raudonos lupos bei  ryškūs raudoni nagai.

Kitas begalo svarbus akcentas, kuris dominavo visos kolekcijos pristatymo metu yra retro stiliaus šukuosena. Na ir nemažiau svarbesnė kolekcijos detalė – nėriniai, nėriniai ir dar kartą nėriniai!

Didelį dėmesį atkreipiau į  „trench coat“ stiliaus trumpus lietpalčius derinamus su nėriniuotom trumpom suknelėm bei sijonais. Galliano pristatė  fatališkos moters įvaizdį, kuriai negalioja jokios taisyklės. Žavinga ir subtilu!

Christian Dior šiltojo sezono kolekcija aksesuarų gausa nepasižymi. 2010 metų pavasario-vasaros kolekcijoje  vos keletas papuošalų bei rankinių, tačiau suknelių grožis kompensuoja aksesuarų stoką!

Tad mielosios, spindėkime su Christian Dior ir  džiaukimės gyvenimu, juk mums negalioja jokios taisyklės ir jokie apribojimai !

Nuotraukos: latimes.com

Kolekcijos vaizdo įrašą galite rasti čia: http://www.swo.lt/christian-dior-pavasaris-vasara-2010-video/


Komentuok:
  • Suknele says:

    Viskas, ziurint i tokias nuotraukas silpna darosi. Einu pirkti kokio gero raudono lupdazio!


*Reklama