Menu
 
 

Nauja žvaigždė sužibo – Julija Steponavičiūtė tapo “Max Factor” veidu

2012 05 01  11:19  |  Aktualijos

Jau kuris laikas žiniasklaidoje mirga pranešimai apie lietuvaitės sėkmę tarptautinėje grožio, mados ir reklamos arenoje. Kaip žinia, dar gruodžio mėnesį Julija pasirašė sutartį su „Max Factor” ir trejus metus įvairiose pasaulio šalyse galėsime matyti tautietės veidą žurnalų ir lauko reklamose, televizijoje ir įvairiuose renginiuose. Julija Steponavičiūtė tapo oficialia „Max Factor” kompanijos ambasadore.

Julija Steponavičiūtė tapo "Max Factor" veidu

Nuotraukos: mildatellstheworld.blogspot.com,altamiranyc.blogspot.com

Modelių agentūros „Baltic model management” savininkas italas Massimo Parisi pasakojo, kad mergina buvo išrinkta iš daugiau nei 500 modelių bei potencialių naujų veidų iš viso pasaulio bei ypač šiltai atsiliepia apie savo modelį : ,,Julija buvo pasirinkta dėl daugybės priežasčių – jos grožio, asmenybės, gebėjimo bendrauti, kryptingo ir atsakingo jos agentūrų darbo nuo pat jos karjeros pradžios. Ji dar labai jauna, tačiau jos individualumas, paprastumas, šiltumas žavi kiekvieną. Ji nėra arogantiška, atvirkščiai, ji kukli, nuoširdi, sugebanti klausytis ir norinti išmokti”.

Pati Julija duodama interviu pabrėžia, jog grožis nėra pagrindinis gero modelio kriterijus. Veide, akyse ir žvilgsnyje atsipindi komunikabilumas, išsilavinimas, gera savijauta ir pasirengimas darbui. Jos žodžiais tariant, jei nori ką nors pasiekti, turi labai stengtis. Nors Julija ir greitai išpopuliarėjo įžengusi į modelių pasaulį, lengvų pergalių manekenė pati nėra patyrusi.

Julija Steponavičiūtė tapo "Max Factor" veidu

Keletas faktų apie modelį, užsienyje žinomą kaip Julija Step:

Gimė: 1993 m. rugpjūčio 26 d.

Ūgisz: 179 cm

Išmatavimai:   88-62 -89

Batų dydis: 39

Akys: žalios

Pozuoja: reklamai ir aukštajai madai

Kūno dalis: kojos

Julija Steponavičiūtė tapo "Max Factor" veidu

Mergina demonstravo tokių žymių mados namų ir dizainerių kaip Giorgio Armani, Gucci, Giambattista Valli, Lela Rose, Marc Jacobs, BCBG Max Azria, Calvin Klein, Bottega Veneta, Dolce & Gabbana, Jonathan Saunders, Rodarte, Jill Stuart, Chanel, Jaeger ir kt. kūrinius. Dalyvavo įvairiose užsienio reklamos projektuose. Puošė Vogue Mexico, L’Officiel Lietuva, Moteris bei Goodwood žurnalų viršelius.

Julija Steponavičiūtė tapo "Max Factor" veidu

Max Factor kontraktas modeliui prognozuoja sėkmę ir įsitvirtinimą mados rinkoje. Juk jai viskas dar tik prieš akis. Laukiame naujienų iš šios žavios, mielos lietuvaitės su neblėstančia šypsena.


Komentuok:
*Reklama