Menu
 
 

Piknikas su šokiais basomis

2015 07 27  01:04  |  M.I.C. Naujienos

Piknikas su šokiais basomis

Nuotrauka: A. Bulota

Vasarai ridenantis į antrą pusę, teigiama energija spinduliuojančios bičiulių grupės „Garbanotas Bosistas“ ir „Parranda Polar“ pirmą kartą surengs pasirodymą kartu. Liepos 28 d., antradienį, Piano.lt vasaros terasoje koncertuosiančios grupės kviečia pasiimti pledą, atsisėsti ant minkštos žolės, pasiklausyti iš kolonėlių virstančių gėlių ir būtinai – nesivaržant pašokti.

Neseniai pristatę pilnos trukmės albumą „Above Us“, grįžę iš sėkmingo turo po Didžiąją Britaniją ir vasarą leidžiantys Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Lenkijos festivaliuose, neopsichodelinio roko grupė „Garbanotas Bosistas“ kiekvienu savo kūriniu dalinasi įvairiausiomis istorijomis. Proga koncertuoti savo gimtajame mieste grupės nariams kaskart teikia didelį džiaugsmą.

„Čia, Lietuvoje – namai, čia pasisemi energijos ir tikėjimo, jog verta nuvežti muziką už šalies ribų. Visi tie žmonės, kurie ateina į koncertus ir linguoja, šoka bei šypsosi yra pats didžiausias paskatinimas“, – teigia „Garbanoto Bosisto“ nariai.

 „Norisi, kad šis koncertas būtų ypatingai jaukus ir nerūpestingas, be skubėjimo. Todėl labai kviečiame klausytojus rinktis anksčiau, rasti patogią vietelę terasos pievoje, paplepėti, paragauti specialiai šiam vakarui ruošiamų užkandžių ir smagiai praleisti laiką“, – skatina vaikinai.

Garbanotas Bosistas – „Gėlėta Suknia“:

Po grupės „Garbanotas Bosistas“ į sceną lips ir pakilti nuo pikniko pledų kvies pirmasis Lietuvoje kumbijos trio „Parranda Polar“. Grupės sumanytojas Adomas Koreniukas dvejus metus gyveno Peru, kur keliavo po šalį ant vienaračio, grodamas armonika vietines folkloro melodijas. Ten jis pamilo Lietuvoje dar neatrastą žanrą – kumbiją (isp. cumbia).

„Šis žanras šildo ir tai daro nuoširdžiai, todėl lietuviai, išgirdę mus grojant, nustemba ir negali nesišypsoti. Kartais, galbūt, ne visi drįsta pradėti šokti, ne visi įpratę šypsotis, bet užtenka iš žmogaus akių pamatyti, jog jam gera, o gal iš užlinkusio lūpų kampučio pastebėti paslėptą kišenėje šypseną, ir groti tampa dar smagiau. Galime pasidžiaugti, kad kumbijos karštinė smarkiai plinta“, – sako A. Koreniukas.

Parranda Polar – „Lago de Rubikiai“:

Bičiulių grupės „Garbanotas Bosistas“ ir „Parranda Polar“, besidalinančios vienu būgnininku, šįkart dalinsis ir scena. Muzikinė kelionė į nelankytas vietas, teigiamos energijos perteklius ir šokiai basomis – liepos 28 d., antradienį, 19 val. Piano.lt vasaros terasoje.


Komentuok:
*Reklama