Menu
 
 

Naujausia Liutauro Salasevičiaus vakarinių suknelių kolekcija

2013 03 01  00:29  |  Įžvalgos

Madam pareis veliau 2013

Mados namų „Madam pareis vėliau“ stilistas Liutauras Salasevičius pristato jau penktąją savo drabužių kolekciją. Kovo 4 d. ji bus pristatyta ir publikai. Laukite SwO.lt reportažo!

„Mane įkvepia pats gyvenimas, nuolatinis mokymasis ir netobulos, bet todėl ir nuostabios moterys, – sako dizaineris L. Salasevičius. – Juk dauguma moterų mėgsta puoštis ir ne tik išskirtinėmis progomis atrodyti ypatingai.“

Stilistas L. Salasevičius ilgą laiką savo gerbėjus stebino vestuvinių suknelių kolekcijomis. Naujausioje vakarui skirtoje kolekcijoje dominuoja prabangūs audiniai, tamsiai mėlyna, juoda ir pastelinės smėlio bei gesintos žalios spalvos deriniai, netradiciniai ilgi kirpimai, nėriniai, kruopščiai atliktos rankų darbo aplikacijos. Viską nukloja lengvos gotikos dulkės. Kolekcijoje akcentuojamas moters kūno grožis – subtiliai atidengiami pečiai, nugara, liemenuoti siluetai.

Penktoji stilisto kūrybos istorijoje kolekcija skirta moteriai, mėgstančiai puoštis ir būti pastebėta, drąsiai ir besididžiuojančiai savo natūraliu kūnu.

Madam pareis veliau 2013

Madam pareis veliau 2013

Madam pareis veliau 2013

Madam pareis veliau 2013

Madam pareis veliau 2013


Komentuok:
*Reklama
DNO