Menu
 
 

BEssARION pasakoja SwO apie savo naujausią kolekciją!

2012 11 22  16:28  |  Aktualijos

BEssARION

Nuotrauka: lookatme.ru

Kaip gimė tavo naujausia kolekcija, kurią neseniai pristatei Lietuvos publikai Mados Infekcijoje?

Ši kolekcija sudėliota iš įvairių mano gyvenimo tarpsnių, siužetų, sutiktų žmonių ir spalvų. Tiek gyvenime, tiek kūryboje kiekvieną sezoną mes kažką kartojame ir įpučiame kažką naujo.  Seniau, pavyzdžiui, gėlių neskirdavau – ar tai kalijos, ar bokalijos, nė nerūpėjo, o kuriant šią kolekciją įsigilinau į jų struktūrą. Stengiausi nieko nekeisti, bet išanalizavęs struktūrą panaudojau ją medžiagos ornamentui. Kolekciją kuriu kaip ir viso pasaulio dizaineriai – pusę metų – tačiau tai yra tik techninė dalis, t.y. primatavimai ir siuvimas. Jeigu imtume kalbėti apie mane ir popierių, eskizus bei idėjas – jau žinau dviejų ateinančių kolekcijų vizijas.

Garso takelį padeda parinkti mano geri draugai, kurie gyvena Londone ir kuria kompiuterinę muziką. Skype aš jiems papasakoju apie kolekciją, o jie, gerai mane pažinodami, parenka tinkamus garsus. Mes jaučiame vieni kitus, ir bendromis jėgomis skype suniveliuoja atstumą tarp Londono ir Maskvos, kartais net rodosi, jog bendraujam tiesiogiai: derinam, keičiame tai, kas nepatinka ir nuolatos kuriame.

BEssARION

Nuotrauka: Darius Gražys/SwO magazine

Ar galėtum palyginti mados renginius Lietuvoje ir Rusijoje?

Vilniaus ir Maskvos mados šventės labai skirtingos. Rusijoje turime mados savaitę, kuri – tvira konkurentė rikiuotėje su kitų pasaulio šalių mados savaitėmis, o Lietuvoje,  kaip suprantu, vyksta mados festivalis. Čia matau labai daug vietinių dizainerių, todėl jaučiuosi pamalonintas ir iškirtinis svečias. Tokiai mažai valsybei kaip Lietuva ir tokiam nedideliam miestui, kaip Vilnius, tai tinkamo masto renginys ir geras startas. Aš manau, jog jūs labai greitai prasisuksite ir šis renginys anksčiau ar vėliau pavirs į stiprią mados savaitę. Su mielu noru visada atvažiuosiu ir vėl, nes jau spėjau įsimylėti Vilnių. Čia esu pirmą kartą ir labai džiaugiuosi, sutikdamas tokius šiltus žmones bei valgydamas skanų maistą. Apskritai, man labai patinka Jūsų tauta ir net jūsų bruožai. Vaikinai, merginos, vyrai, moterys – visi labai gražūs!  Mano patarimas šaltajam sezonui: visų pirma nešiokite tai, kas patogu, o spalvinė gama žiemą turėtų būti šviesi ir lengva. Tiesiog dėvėkite ryškias spalvas, džiaukitės ir būkite laimingi.

Fotogalerija iš BEssARION kolekcijos: http://www.swo.lt/bessarion-ss-2013/


Komentuok:
*Reklama
DNO