Menu
 
 

Naujausiame SwO street – Isabel Marant, „Spintos Guru“ ir K. Bogomolovas

2013 10 24  11:54  |  Vaizdai

Kadras iš fotosesijos. Fotografė Maria Jose Castillo

Kadras iš fotosesijos. Fotografė Maria Jose Castillo. © SwO street

SwO street nr. 11 lapkričio/gruodžio numeris – labai įvairiapusiškas ir charakteringas. SwO autorė Darija Eden Rygoje kalbėjosi su mados mokyklą įkūrusiu Konstantinu Bogomolovu, o „Spintos Guru“ įkūrėja Deimantė pasidalino su SwO street skaitytojais vaizdais iš savo kasdienybės. Neabejojame, ne vienam smalsu, kaip atrodo šios talentingos tinklaraštininkės diena!

Šį kartą mados tendencijų skiltyje Edgaras Vladimirenko apžvelgia spalvų tendencijų lyderių „Pantone“ prognozes. Jaunoji mados dizainerė Gertrūda Ramūnaitė su Jolanta Talaikyte diskutuoja apie mūsų šalies mados istoriją, o Rasa Sadauskaitė kalbina Ruta models agency įkūrėją ir atskleidžia, kaip mados statistika prisideda prie stereotipų, įsitvirtinančių visuomenėje, formavimo.

Spintos Guru. Audros Avižiūtės nuotr.

Spintos Guru. Audros Avižiūtės nuotr.

Darius Gražys – fotografas, su SwO apkeliavęs daugiausiai mados renginių ir mados savaičių. Ar pamenate vasarį mūsų publikuotais kadrais iš Roberto Cavalli šou? Giorgio Armani, Anna Wintour – tik kelios istorinės mados industrijos figūros, kurias užfiksavo Darius. Jo kadrai – visur. Tačiau kas yra jis pats? Metas susipažinti.

Mados magistrą studijuojanti LU.EL stilistė Sandra Mockutė iš gimtojo Vilniaus pusmečiui išvyko į Izraelį. Kaip jai sekasi atlikti praktiką pas charizmatiškąjį Frau Blau duetą ir kokie nuotykiai užklumpa įtemptos politinės situacijos alinamame Izraelyje, sužinosite jau lapkričio pradžioje.

SwO redaktorė užsuks į Paryžių – H&M čia spalio pabaigoje pristatys naujausią kolekciją, sukurtą kartu su dizainere Isabel Marant. Kolekciją lapkričio 14d . galėsime rasti ir Lietuvoje esančioje H&M parduotuvėje, o prieš tai nepamirškite pasiskaityti SwO įspūdžių iš pristatymo. Isabel Marant bei pagrindinės H&M korporacijos dizainerės Margaretos van den Bosch interviu specialiai SwO skaitytojams – dar vienas darbas, kuriuo džiaugiamės, galėdami jums pristatyti nemokamame SwO street žurnale!

Visa tai ir dar daugiau – jau kitą mėnesį. Sekite SwO naujienas facebook puslapyje: https://www.facebook.com/SwO.magazine.LT.

Chloe katalogas. ABP Apranga nuotr.


Komentuok:
*Reklama
DNO