Menu
 
 

Naujųjų naktį „Lofte“ bus filmuojamas filmas pagal Q. Tarantino scenarijų

2011 12 08  18:13  |  Aktualijos

„Loftas“ pagaliau skelbia ilgai lauktą informaciją apie legendomis apipintų 2012 metų sutikimą. Naujuosius esi kviečiamas sutikti mistiniame vienos nakties galiojimo bare pavadinimu „Nuo sutemų iki aušros“. Jame rinksis Quentino Tarantino filmų personažai.

„Seniai norėjau padaryti renginį ir „Tabami“ koncertą Quentino Tarantino filmų tema. Esu absoliutus jo gerbėjas. Pažadu, muzika, renginio scenografija ir bendra nuotaika bus atitinkama“, – Naujųjų metų ir antrojo „Lofto“ gimtadienio programą jau šlifuoja Viktoras Diawara.

Menų fabrike Naujųjų naktį filmuojamo filmo pagal Tarantino scenarijų kulminacija taps naujausias, dar niekur nematytas „Tabami“ projektas „Tabami goes Tarantino“.

Visus iki skausmo žinomus Q. Tarantino filmų hitus gyvai atliks „Tabami“ muzikantai bei naujas mylimiausias duetas – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis.

Be to, kaip ir kiekvienais metais „Lofto“ Naujieji ir gimtadienis turi temą, pagal kurią puošiasi visi vakarėlio lankytojai. Tai menų fabriko tradicija ir nevalia jos laužyti.

Kurį iš Quentino fantazijos vaisių įkūnysi tu? Kim iš „Death Proof“, Johno Travoltos personažą iš „Pulp Fiction“, The Bride iš „Kill Bill: Vol. 1“, Brado Pitto suvaidintą Col. Aldo Reine iš „Inglourious Basterds“?

O gal tau kito Tarantino išgalvoto personažo kailis mielesnis? Žodžiu, bare „Nuo sutemų iki aušros“ per Naujuosius rinksis plieniniai rimti vyrai bei nenuspėjamos stiprios ir patrauklios moterys.

Naujųjų naktį „Lofte“

Nuotrauka: menufabrikas.lt

Čia verta būti dar ir dėl to, kad šventė „Lofte“ bus dvigubai didesnė nei kitur. Tą pačią naktį menų fabrikui sukanka dveji.

Taip jau priimta, kad gimtadienio gėrimais dažniausiai rūpinasi jubiliatas. Tad apie dar viešai neskelbtus svajonių baro „Nuo sutemų iki aušros“ privalumus planuojantys dalyvauti yra kviečiami pasiskaityti renginio puslapyje New Year’s Eve & LOFTAS 2nd B-DAY Feisbuke.


Komentuok:
*Reklama