Menu
 
 

Neieškokite kalėdinių dovanų paskutinę minutę

2018 11 21  06:37  |  Aktualijos

Kalėdų Pop Up

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Tikriausiai visiems iš mūsų ne kartą teko patirti ką reiškia kalėdinių dovanų artimiesiems ir draugams paieškos, likus vos kelioms dienoms iki švenčių. Šiais metais stipriausius lietuvių dizaino ženklus Kaune ir Vilniuje suburiantis „Kalėdų Pop Up“, kartu su kūrėjais, pataria išbandyti visai kitokią dovanų rinkimo patirtį. Šventine nuotaika lietuvių dizaineriai siūlo pasimėgauti neskubant, skiriant laiko kokybiško lietuviško dizaino pažinimui, pramogaujant ir apgalvojant savo bei artimųjų kalėdinius poreikius.

„Tiek Kaune, tiek ir Vilniuje vyksiančiuose „Kalėdų Pop Up“ renginiuose kokybiško asortimento pateikimas, žinoma, yra didžiausias mūsų prioritetas. Stengiamės, kad ieškodami kalėdinių dovanų svečiai turėtų galimybę rinktis kokybiškus, ilgai tarnaujančius ir itin skirtingų žmonių poreikius atitinkančius daiktus. Visgi didžiausia dovana tiek sau, tiek artimiesiems – kokybiškai praleistas laikas. Norime, kad renginio svečiai turėtų prabangą neskubėti, nejaučiant jokio laiko spaudimo pažinti lietuviško dizaino atstovų darbus ir išsirinkti tik tai, kas labiausiai atitinka savo bei artimųjų skonį ar poreikius“, – sako viena iš renginio organizatorių Erika Paulė.

Kalėdų Pop Up

Savo darbus Kaune ir Vilniuje pristatys tokie drabužių dizaino ženklai kaip Saviti, Zefyras, Renata Mikailionytė, Lina Andriukonė ir kt. Aksesuarus ir juvelyrikos gaminius siūlys bobriq, PRABA 750, erikahoc, MALKO jewellery ir kt. Interjero, gyvenimo būdo atributus kvies apžiūrėti Kriste Stan, Smells like spells, Love Note, Noema Paper House ir kt. Grožio industrijos gerbėjus nustebins Didier Lab, Lecler ir kt. Gurmanai galės išbandyti La Naya, House of Naive, Ach Vegan Chocolate ir kt. unikalių produktų skonius.

Kalėdų Pop Up startuos Kaune gruodžio 8-9 d. M.Žilinsko dailės galerijoje. Į Vilnių renginys persikels gruodžio 15-16 d. ir svečius stradiciškai sukvies į kultūros barą „Kablys + Club.


Komentuok:
*Reklama
DNO