Menu
 
 

Nemokamas trumpametražių filmų festivalis „Future Shorts“

2018 05 09  15:26  |  Aktualijos

Future Shorts - SwO magazine

Nuotraukos iš „Future Shorts“ archyvo ©

Šį šeštadienį, gegužės 12 d., į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ grįžta interaktyvus trumpametražių filmų festivalis „Future Shorts“. Šeštadienio vakarą „Lofte“ bus pristatytas „Future Shorts“ pavasario sezonas, kuriame žiūrovų lauks penkių trumpametražių filmų premjeros iš visos Europos.

Trumpų filmų festivalis „Future Shorts“ rodo aktualiausius truampametražius filmus iš viso pasaulio ir įrodo, kad kinas – tai ne vien tamsi patalpa, keturios sienos ir atlenkiamos kėdės. Tai didžiausias pasaulyje pop-up filmų festivalis, kiekvieną sezoną vykstantis beveik 90 šalių ir 300 pasaulio miestų.

Pavasario programoje Vilniuje šį šeštadienį bus pristatytas dokumentinis ukrainiečių filmas „The Fall of Lenin“. 11 minučių kino pasakojime atskleidžiama ironiška istorija apie SSRS fantomų griūtį Ukrainoje ir tai lydinčius nesusipratimus.

Future Shorts - SwO magazine

Prancūzų ir venesualiečių dramoje „Encarnacion“ pagrindinis herojus grįš į ištuštėjusias vaikystės miesto gatves ir jomis leisis į prisiminimus. Animaciniame britų filme „Tought“ – skirtingų kartų ir net kilmės dialogas į kurį įsipina dukra su motina, britė ir kinietė. Prancūzų drama „After School Knife Fight“ atskleis jaunų žmonių nenorą atsisveikinti, o austrų trumpametražis „Wannabe“ papasakos šiuolaikinę istoriją apie jauną „Youtube“ vlogerę, kurį bando atskleisti save per fiktyvius personažus socialinėje medijoje.

Future Shorts - SwO magazine

Tradiciškai „Future Shorts“ filmus renginyje lydės meninis performansas. Šį kartą, „Future Shorts“ pavasario sezono programą Vilniuje pristatys šokio performansas „Russian Guy“. Šis performansas nėra išgalvotas, tai socialinis šokis, kuriame grojant gyvai muzikai, menininkai savo kūnais pasakoja prikaustančią istoriją, atskleisdami nuožmius jos herojus ir pakerėdami šokio filosofija.


Komentuok:
*Reklama
DNO