Menu
 
 

#nofilter: įvaizdis, kuriam nereikia filtro

2018 07 22  19:23  |  Aktualijos

Kad į „Facebook“ sudėtas gyvenimas nebeatrodytų šimtąkart šaunesnis nei tikrasis, o „Instagram“ nuotraukos pavyktų iš pirmo karto, stiliaus meistrai siūlo socialiniuose tinkluose kuriamą savąjį AŠ įvaizdį perkelti į realų čia ir dabar!

Lengvi kirpimai, teisingai parinkti ilgiai, savo pozicijų jau ne pirmą sezoną neužleidžiančios tekstūros ir nežemiškos, tarsi „Instagram” filtrais modifikuotos plaukų spalvos – tai naujoji UNISON Lab4 komandos pristatyta vyriškų ir moteriškų įvaizdžių kolekcija „Insta dreams“ – sukurta nuotraukoms be filtro.

Insta dreams

Nuotraukos – Lauros Norinkėvičiūtės ©

Insta dreams - SwO magazine

Spalvos: painstagramintas efektas

Skaniomis vaisių sulčių spalvomis švytintys plaukai – tai šių metų spalvinės tendencijos, pasižyminčios pasteliškumu ir prigesintais tonais.

„Parinkome modeliams tas spalvas, kurios tinka pagal spalvinį konkretaus žmogaus tipažą, ir kartu drąsiai išreiškėme šiųmečius trendus: norime parodyti, kokios išraiškingos ir kartu kasdieniam nešiojimui yra tinkamos šiltos ir šaltos pastelės spalvos – ta mados banga, kuri dabar vyrauja visame pasaulyje“, – sako UNISON Lab4 meistrė Viktorija.

Nuo švelniai kreminės rožinės, iki prigesinto vario ir medaus blondinės: spalvos, tarsi pakoreguotos „Instagram“ filtrais, tačiau ant jų drąsiai galėtumėte dėti grotažymę #nofilter, nes iš tiesų spalvos tokios ir yra – nežemiškos, vibruojančios, paslaptingos.

Insta dreams - SwO magazine

Kirpimai: lengvai, gyvai, žaismingai

„Jei reikėtų trumpai apibūdinti šios kolekcijos merginų kirpimus ir šukavimus – tai būtų kasdienai pritaikytas „atostogų režimas“: plaukai nerūpestingai krentantys, laisvos bangos ir lengvi iškarpymai, kuriuos paprasta formuoti ir prižiūrėti,“ – pasakoja viena iš kolekcijos kūrėjų, meistrė Inga.

Nors dažnai kirpčiai pasirenkami tam tikriems veido trūkumams slėpti, tačiau tik ne šį sezoną: kirpčiai karaliauja moteriškuose kirpimuose – nuo įžambių, asimetriškų, iki tiesių.

„Jei pasirinksite diagonalius kirpčius, į kirpėjo kėdę galėsite sėsti rečiau, o štai griežtesnė kirpčiukų linija reikalaus ir dažnesnės priežiūros – bent kartą per mėnesį,“ – pataria meistrė Justina.

Tuo tarpu vyriškuose kirpimuose meistrės Ina ir Deimantė siūlo rinktis – nuo laisve alsuojančių ir akį traukiančių garbanų, iki griežto ir vyriško, menininko House of Malakai estetikos įkvėpto trumpo kirpimo: „Pasirinkusios itin skirtingus modelius ir pritaikiusios jiems du visiškai priešingus kirpimus, norėjome padrąsinti ir įkvėpti vyrus ieškoti unikalaus savojo „aš“, nebijoti keistis, žaisti ir būti kitokiais“.

Insta dreams - SwO magazine

Insta dreams - SwO magazine

Žibančių žvaigždžių makiažai

Mados podiumas ir Insta tendencijos inspiravo ir merginų makiažus.

Pasak juos kūrusios vizažo meistrės Emmos, šie makiažai skirti jaunatviškoms, išsiskirti ir sužibėti trokštančioms vasaros vakarėlių ar festivalių mėgėjoms.

„Tačiau kolekcijoje dominuojančios makiažo tendencijos bus aktualios ne tik vasarą, bet ir šaltuoju sezonu: natūraliai atrodanti, produktais neperkrauta oda, spalvinė gama, ryškūs grafiniai akcentai, lengvai padūmavusios akys, gausios blakstienos, rausvi skaistalai ir maksimaliai pabrėžiami individualūs bruožai“.

Visgi pats didžiausias akcentas – priklijuojamos detalės: ant veido žaismingai pabirusios žvaigždutės, pasak Emmos, yra tikras visų šių metų makiažų hitas. Kaip ir Mortash kurtoje aprangoje – tiek vyriškoje, tiek moteriškoje – akį traukiančios ryškios emblemos: žaismingo ir veržlaus įvaizdžio deklaracija ne socialiniams tinklams, bet tikrajam gyvenimui.

Insta dreams - SwO magazine Insta dreams - SwO magazine

Insta dreams - SwO magazine

IDĖJA / PLAUKAI – Deimantė Ž., Ina K., Inga A., Viktorija N., Ingrida V., Justina B.

VIZAŽAS – Make Up by Emma

STILIUS – Ieva M.

FOTO – Laura Norinkėvičiūtė

APRANGA – MORTĀSH

PRODUKTAI – Nook Family, EVO  


Komentuok:
*Reklama