Menu
 
 

SwO savaitės rekomendacijos

2018 07 24  21:18  |  Aktualijos

Kai vasara tokia karšta ir taip greitai bėga, norisi bent trumpam atsipūsti, atsikvėpti ir išbandyti kažką naujo. Penkios šios savaitės rekomendacijos skirtos kiekvienam, ištroškusiam naujovių, norinčiam pasinerti į praeitį kultūrinėje aplinkoje ar pasimėgauti šviežių pupelių kava. Skirkite akimirką sau su mūsų šios savaitės verčiausiais.

Love Note

Estetiški, žavūs ir įdomūs Love Note žurnalai jau seniai patraukė mano akį. Žurnalai spausdinami ant itin kokybiško popieriaus, o tematikos spektras apima viską nuo maisto iki meilės madai. 

Love Note

Nuotraukos – kūrėjų asmeninių archyvų ©

Nail Game

Pamėgtos minimalizmo estetikos esmė – neapsikrauti detalėmis. Išskirtiniu ženklu gali tapti kad ir nagai! Nail Game puikiai patvirtina šią taisyklę. Salone eksperimentuojama įvairiausiais piešiniais – blizgučių jūra ar dryžiais, o meistrės visas fantazijas paverčia realybe, sukurdamos akį traukiantį akcentą.

Nail Game

The Place

Modernūs drabužiai, lengvai priderinami prie kiekvieno pasimatymo. Laisvai krintančios pastelinių spalvų suknelės ir unikalūs aksesuarai. The Place žavi subtilumu ir lengvu moderno prieskoniu.

The Place

Paroda Daiktų istorijos. Lietuvos dizainas 19182018

Teigiama, jog kiekvienas daiktas turi savo istoriją. Ką papasakoti gali Lietuvoje sukurtos detalės ir daiktai? Sužinok apsilankęs Nacionalinėje dailės galerijoje atidarytoje daiktų parodoje.

Nacionalinė Dailės Galerija

Crooked Nose & Coffee Stories

Kavos gurmanų pamėgta vieta, kuri akimirksniu pažadins ir sudomins. CNACS kava ruošiama naudojant medinį filtrą. Kaip ir kas – Šaltinių g. 20-17, Vilniuje!

Croocked Nose & Coffee Stories

Išrinkite savaitės rekomendaciją:


Loading ... Loading ...

Komentuok:
*Reklama
DNO