Menu
 
 

Nostalgiški solistai

2022 12 01  16:40  |  M.I.C. Naujienos

„Loved You“ – tai naujas dviejų unikalių solo atlikėjų Kabloonak bei Rūtos MUR kūrinys, šiandien pristatomas platesniam klausytojų ratui.

Nostalgiški solistai

Nuotraukos – Elenos Krukonytės ©

„Ši daina yra tiesos ir meilės ieškotojams, nerimstančioms ir vietoje nenustygstančioms sieloms. Tai – klajoklio istorija apie kelionę per kitus į save. Apsinuoginęs ir pažeidžiamas jis ieško visko esmės“, – sako kūrėjai.

„Loved You“ kartu yra ir pirmasis Kabloonak kūrinys, sukurtas ir įrašytas bendradarbiaujant su kitu Lietuvos atlikėju. Pasak jo, dar vasarą, nusipirkęs bosinę gitarą, Jonas Narbutas (Kabloonak) prisėdo patikrinti naujo instrumento, o įsirašius keletą skirtingų partijų pajuto, jog viena jų užkabina.

Nostalgiški solistai

„Tuomet griebiau mikrofoną ir balsu įrašiau tokią man kiek neįprastą melodiją, kuri vėliau ir tapo priedainio melodija. Įsiklausęs į savo sudainuotą manierą išgirdau Rūtos vokalą. Tada ir pasidarė aišku, kam siūlysiu prisijungti, tereikėjo parašyti visą likusią dainą. Ją kūriau jau sąmoningai mąstydamas, su kuo norėčiau įrašyti“, – sako Jonas.

Nostalgiški solistai

Kaip ir pats Kabloonak, melancholijos muzikoje nevengianti Rūta MUR kaip mat sutiko su pasiūlymu: „Jono kūrybą seku nuo seniai. Pamenu, kaip net negalėjau, nors ir traukė vis vien klausyti jo dainos Bruises on Her Legs, kokia ji man buvo skaudi. Jis yra kūrėjas, kuris muzika ir tekstais paliečia giliau nei kiti, o tai man atrodo yra didelė dovana“, – gražių žodžių scenos kolegai negaili dainininkė.

Galbūt dėl to, jog gyvena skirtinguose miestuose, o gal todėl, kad abu kūrėjai – gana intravertiškos asmenybės, dirbti per atstumą jiems buvo labai lengva. „Visus namų darbus pasidarėme siuntinėdami vienas kitam demo įrašus ir susirašinėdami, netgi nė karto nesusiskambinom. Visgi, darbas vyko sklandžiai, švelniai ir supratingai, abu atsižvelgėme į vienas kito poreikius“, – pasakoja „Loved You“ autoriai.

Nostalgiški solistai

Nostalgiški solistai

Nors Kabloonak lydi lyriškų baladžių atlikėjo įvaizdis, su daina „Loved You“ muzikantas išlipo iš sau būdingų rėmų. „Nebandžiau jos daryti dirbtinai Kabloonakiškos, daina parodė kelią. Gal šiek tiek pritraukiau kompoziciją arčiau Rūtos skambesio, bet iš esmės, man norėjosi minkšto tiesaus ritmo ir 80-ųjų sintezatorių skambesio, už kurį esu dėkingas Mantui Joneikiui, paskolinusiam savo legendinį Juno sintezatorių“, – sako Jonas Narbutas.

Kabloonak teigia, jog ši daina tikrai nebus universali tema, užduota visai ateinančiai kūrybai. Tačiau muzikantas nenustoja ieškoti naujų garso kampų ir asmeniniuose įrašuose.

Nostalgiški solistai

Kūrinio „Loved You“ nuo šiandien galima klausytis visose skaitmeninėse muzikos klausymosi platformose, o drauge gyvai dainą atlikėjai žada sudainuoti gruodžio 30 d., Rūtos MUR koncerte Tamsta klube, Vilniuje.


Komentuok:
*Reklama
DNO