Menu
 
 

„Kabloonak“ klipe – trijų žmonių komanda ir šokanti kino kamera

2021 01 05  22:34  |  M.I.C. Naujienos

„Kabloonak“ klipe – trijų žmonių komanda ir šokanti kino kamera

Klipo kadras ©

„Never Asked You“ – tai karantino sąlygomis gimęs „Kabloonak“ vaizdo klipas, kuriame šoka ne tik pats atlikėjas Jonas Narbutas, bet ir kino kamera. Naujus metus atlikėjas pradeda dovanodamas klipą visiems savo klausytojams.

Per penkiolika valandų nufilmuoto klipo komanda – neįtikėtinai maža. Dėl karantino suvaržymų ne kartą pakeitus klipo idėją bei lokaciją, galiausiai joje liko trys žmonės – atlikėjo sesuo, montažo režisierė Ignė Narbutaitė, klipo operatorius bei grupės „Kabloonak“ gitaristas Alanas Gurinas ir pats muzikantas.

„Buvome viskuo – nuo šoferio iki režisieriaus“, – prisimena Jonas. Kultūros komplekso „SODAS2123“ didžiojoje salėje šokantis „Kabloonak“ įamžintas pasitelkiant vos kelis prožektorius ir tamsą.

Vaizdo klipe kamera sukasi kartu su šokėju. Kaip pasakoja „Kabloonak“, nuo judesio viskas ir prasidėjo: „Norint uždokumentuoti vieną koncertą, prasitariau Alanui, jog būtų smagu turėti mechanizmą, sukantį kamerą aplink savo ašį, o kitą dieną jis jau buvo Alano sukonstruotas. Tą kartą užfiksuota medžiaga pastūmėjo tolesnėm mintim apie principą, kuriuo galėtume naudotis filmuojant klipą.“

„Kabloonak“ klipe – trijų žmonių komanda ir šokanti kino kamera

Nuotrauka – Lauros Jaraminaitės ©

„Visą laiką buvo aišku, kad norisi šiai dainai sukurti klipą, kuris turėtų kažkokio lengvo svaigulio jausmą“, – priduria vaizdo klipo bendraautorė Ignė Narbutaitė.

Padėkas už post-produkcijoje gražiai pabrėžtas spalvas klipo komanda siunčia Justinui Venciui bei Vytautui Narbutui – už pagalbą su projektoriumi. Klipo atsiradimą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Vaizdą padiktavusi daina „Never Asked You“ – 2020 m. išleisto gyvų įrašų albumo „Live From The Studio“ dalis. Atlikėjui šie metai atnešė ne tik albumą – tos pačios komandos kurtas klipas „Bruises on Her Legs“ 2020-aisiais buvo pastebėtas ir tarptautiniuose vandenyse.

M.A.M.A. metų alternatyvos apdovanojimą bei Agatos ekspertų apdovanojimą už metų albumą pernai pelnęs „Kabloonak“ toliau žada stebinti naujais kūriniais ir vaizdais.


Komentuok:
*Reklama