Menu
 
 

„One day store“ – vartokime atsakingiau

2016 12 15  11:00  |  Aktualijos

One day store - SwO magazine

Nuotrauka – Lina Juškauskaitė

Artėjant Kalėdoms, prekybos centrai ir miesto gatvės knibžda nuo dovanų ieškotojų, o vitrinos ir internetas nuo įvairiausių pasiūlymų. Kaip ir kasmet pirkinių maišai sprogsta, o piniginės plonėja – perkama daug, paskubomis. Gruodžio 18 d. geležinkelio stoties vinimi tapusiame bare PERONAS vyks „One day store“ (iš ang. k. vienos dienos parduotuvė), kuri skatina socialiai atsakingo vartojimo kultūrą ir kviečia Kalėdų dovanas pirkti atsakingiau, vartoti mažiau ir rinktis patikimus, kokybiškus daiktus.

One day store - SwO magazine

Nuotrauka: organizatorių.

Kalėdinio „One day store“ asortimentas bus ypatingai platus – nuo kruopščiai atrinktų skaitytų knygų iš slapto knygyno „Juodas šuo“ ir „Oldskūl“ pristatomų keisčiausių retro stiliaus daiktų iki dizainerės Kristinos Sviderskaitės kurtų unikalių apdarų bei daugybės kitų vintažo kultūrai neabejingų kūrėjų. Renginio organizatoriai, vintažinių drabužių ir aksesuarų studija „The Rude“ pažada, kad išskirtinių drabužių ir aksesuarų renginyje tikrai netruks.

„Ruošdamiesi renginiui, kruopščiai atrinkome dalyvius. Nenorėjome dar vienos Kalėdinės mugės, kurioje dalyvauja daug kur matyti kūrėjai, kurių nesieja bendra vizija. Mums svarbu, kad dalyvių vertybės ir požiūris į vartojimo kultūrą bei daiktus iš antrų rankų sutaptų. Taip pat labai skatiname dalyvių tarpusavio mainus,“ – pasakoja vienas iš renginio organizatorių Edgaras Pranskevičius.

One day store

Nuotrauka: organizatorių.

Rinkdamiesi dovanas „One day store“ renginio metu, pirkėjai prisidės ir prie beglobių gyvūnų gerovės, kuriems žiemos yra ypač sunkios. Dalis pajamų bus skiriama „Tautmilės prieglaudėlei“ ir jos keturkojams gyventojams, kurie taip pat pažadėjo užsukti į renginį.

One day store - SwO magazine

Nuotrauka – Lina Juškauskaitė

Be daugybės dovanų idėjų, renginio metu poilsio zonoje vyks šventinių filmų peržiūros, išalkusius lepins ypatingi šefų pasiūlymai, o barzdočiai galės prieš šventes pasigražinti pas barzdaskučius. „One day store“ vyks Vilniaus geležinkelio stotyje įsikūrusiame bare PERONAS gruodžio 18 d. 14-22 val.


Komentuok:
*Reklama