Menu
 
 

Šį savaitgalį Klaipėdoje – mados mugė „Šopturgis“

2014 07 23  16:06  |  Įžvalgos

Šopturgis

Nuotrauka: organizatorių.

Liepos 25-26 dienomis, didžiausios uostamiesčio šventės, „Jūros šventė 2014“ metu viešbutyje „Amberton Klaipėda“ vyks vasariškiausia mados mugė „Šopturgis“. „Šopturgis“ – tai nemokama mados mugė, skirta stilių ir išskirtinumą mėgstantiems žmonėms. Į šį renginį kviečiami ne tik klaipėdiečiai, bet ir visi Klaipėdos miesto svečiai. Čia lankytojai galės „apsišopinti“ nuo galvos iki kojų, įsigydami ne tik unikalių aksesuarų, papuošalų ar drabužių, bet ir malonių smulkmenų namams, kurios primins vasaros įspūdžius.

„Šopturgis“ suteiks galimybę „Jūros šventės“ dalyviams prasiblaškyti ir atsikvėpti nuo mieste vykstančių koncertų. Užsukę į ją galėsite įsigyti drabužių ir aksesuarų paplūdimiui ar pasipuošti įspūdingam „Jūros šventės“ renginiui. Mugė vyks dvi dienas ir veiks nuo 11 iki 19 valandos.

 

Renginys facebooke: https://www.facebook.com/events/317700951725163/?ref=22.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Julija Goyd ir Agnė Juodvalkytė. Terpė

SwO Street

Kitoks svinguojančio Londono portretas

DNO Records