Menu
 
 

Pakvaišęs žydintis miestas

2012 07 01  11:50  |  Aktualijos

Ryškiaspalviai medžių žiedai, kerintis moteriškas grožis, gaivumas ir neblėstanti pozityvumu dvelkianti miesto dvasia. Vasara, o taip, atėjusi vasara ir nuostabus žydintis miestas – visa tai tiesiog užgniaužia kvapą žurnalo „W“ kovo mėnesio numeryje.

Patricia van der Vliet ir  Emily Baker

Nuotraukos: thephotographylink.com

Nors tarp pražydusių krūmokšnių įprasta matyti tik stulbinamai atrodančias, efektingas aukštuomenės damas, kartais gi tenka į viską pažvelgti kiek įprastesniu kasdieniu žvilgsniu. „W“ žurnalui skirtoje fotosesijoje modeliai Patricia van der Vliet ir Emily Baker įkūnijo pašėlusias ir truputį ,,kreizovas” miesto padaužas, kurioms, rodosi, žydintys miesto sodai visai nerūpi. Fotografijose merginų kūnus puošia ryškiaspalvės suknelės, o pėdas – margi kasdieniai bateliai. Nesuderinama? Kur jau – tinka tobulai ir atrodo neįprastai. Tokį derinį pagyvina prabangiai atrodančios rankinės ir akinukai arba „gatvės“ stiliaus kepuraitės.

Patricia van der Vliet ir  Emily Baker

Patricia van der Vliet ir  Emily Baker

Klasikos mėgėjas turėtų nutebinti kitas netradicinis derinys – klasikinis margas sijonukas, ekscentriški aukštakulniai ir gėlėtos kojinaitės. Labai įvairialypiška, ko gero, į pobūvį žengti pritaikius tokį derinuką būtu sunku, bet drąsiausioms verta pabandyti.

Patricia van der Vliet ir  Emily Baker

Patricia van der Vliet ir  Emily Baker

Žurnalas: W, March 2012
Fotosesija: Bloom Town
Stilius: Giovanna Battaglia
Modeliai: Patricia van der Vliet, Emily Baker
Fotografas: Sharif Hamza


Komentuok:
*Reklama
DNO