Menu
 
 

TOP modeliai: tobulų nebūna

2012 07 02  11:00  |  Aktualijos

Šiomis dienomis dailiosios lyties atstovės susiduria su didžiulėmis problemomis; viena jų – grožio normų įprasminimas žiniasklaidos priemonėse, paverčiantis moterį savotiška „grožio kulto“ įkaite. Didžiausiomis grožio įkaitėmis, rodos, laikomos tik aptakesnių kūno linijų moterys. Tad kartais atrodo, jog nusiskundimų dėl savo išvaizdos mažiausiai turi garsūs modeliai… Gaila, gaila, bet taip nėra.

TOP modeliai: tobulų nebūna

Nuotrauka: taistoisoisbeau.com

Vogue pristatytame vaizdo įraše, kuriame kalbinami tokie modeliai, kaip Joan Smalls, Daria Werbowy ir Raquel Zimmermann, matyti, jog ir garsios mados verslo atstovės nesijaučia esą tobulybės.  Pavyzdžiui, Daria Werbowy teigia, jog savo kojų struktūrą paveldėjo iš tėčio. Merginai tai nelabai patinka, tačiau pažvelgus į grakščias šio modelio kojas darosi net pavydu – jos labai dailios.

Joan Smalls Vogue Australia

Nuotrauka: concreteloop.com

Daria Werbowy

Nuotrauka: fusionofeffects.com

Na, o štai modelis Joan Smalls iš Puerto Riko sako, jog modeliai toli gražu nėra tobulybės, jie turi savo trūkumų ir kompleksų. Žavi mergina taip pat pabrėžia, jog kiekvieno modelio kūno linijos yra skirtingos – mados verslo atstovai tikrai nėra vienodi ir nuobodūs. Prabilusi apie savo kūno linijas Joan Smalls nedvejodama pabrėžia, jog nelabai didžiuojasi savo rankomis, ji mano, jog šios yra per liesos ir nepatrauklios. Su kiek didesnėmis problemomis susidūrė Raquel Zimmermann. Mergina anksčiau jautė diskomfortą dėl savo aukšto ūgio, kadangi paauglystėje stipriai skyrėsi nuo savo bendraamžių. Visgi merginos sutinka su nuomone, jog svarbiausia yra ne tai, kaip atrodai, o tai, kaip save pateiki. Štai tokia yra tobulo įvaizdžio paslaptis.

Galbūt mados verslo atstovės ir atrodo nepriekaištingai, tačiau gyvenime jos susiduria su tokiomis pat problemomis kaip ir kiekviena moteris – juk būti moterimi yra labai sunki užduotis.


Komentuok:
*Reklama