Menu
 
 

Pasikeitimai drauge su „Style City“

2014 07 23  13:02  |  Aktualijos

Style City

Kiekvienam iš mūsų pokyčiai visada yra į naudą, o ypač merginoms ir dar šiltuoju metų laiku! Užsukti į grožio saloną, kardinaliai pakeisti išvaizdą ir stilių – visai nebloga avantiūra, tiesa? Šįkart šia galimybe pasinaudoti pakvietė „Style city“ įkūrėja Dovilė. Bet prieš parodant pokyčius, trumpai trumpai apie ją ir jos įkurtus stiliaus namus!

Dovile, kaip sumanei įkurti „Style city“?

Parduotuvės idėja atsirado natūraliai – visada mėgau įdomesnius drabužius. Eidamos į vakarėlį ar gimtadienį draugės užbėgdavo pasiskolinti vieną ar kitą rūbą arba tiesiog paklausti patarimo. Dvylika metų mokiausi dailės mokykloje, tačiau įstojau į politikos mokslus, juos baigusi dvejus metus dirbau Seimo nario padėjėja. Vėliau susilaukiau trijų vaikučių, kurie pakoregavo mano politinę karjerą. O draugės vis ėjo prašyti patarimų vienu ar kitu mados klausimu. Taip ir apsisprendžiau, jog reikia atidaryti parduotuvę ir puošti ne tik drauges, bet ir kitus žmones. Parduotuvę atidariau rugsėjo gale ir praėjus daugiau nei pusmečiui matau, kad tai buvo puikus sumanymas. Klientės tapo draugėmis, užeina – patariu, jei neranda iš esamų rūbų tokio, kurį norėtų nuomotis ar nusipirkti, sugalvoju modelį ir pasiuvam!

Patari draugams, pirkėjams, o kuo remdamasi renki rūbus savo parduotuvei?

Rūbus renkuosi, tik tuos, kuriuos pati mielai dėvėčiau. Būna, kad ateini į darbą, o klientė „nurengia“. Sako: „ant tavęs visada viskas gražu“.

Kas, Tavo nuomone, yra svarbu aprangoje?

Aprangoje svarbu detalės ir tai, kad nesu prisirišusi prie vieno stiliaus. Vieną dieną galiu apsirengti džinsais ir megztiniu, kitą – pūstu sijonu ir bodžiu. Manau, stilių turi jausti vidumi. Turiu akį ir žinau, kuris žmogus, užsukęs į „Style City“ stiliaus namus, bus mano klientas, o kuris apsižiūrės ir nieko sau patinkančio neras.

Style City

Mergina prieš pasikeitimus ir komanda. Nuotraukos: Meida MK

Kokių lūkesčių turi ateityje?

Ateityje tikiuosi „Style City“ įkurti ir kitoje šalyje ir puošti kuo daugiau moterų!

Ačiū, Dovile!

O dabar – maloniausia dalis: ką nuveikė „Style City“ grožio namai ir jų komanda? Visiškai atnaujino jaunos merginos įvaizdį, sukūrę jai kelias stiliaus variacijas – vakarinį ir dieninį. Žvilgtelėkime!

„Style City“ komanda:

Įkūrėja: Dovilė  Balčiūnaitė Taučienė

Plaukų stilistas: Ernestas Švilpauskas

Stilistė: Ernesta Jorudė

Fotografė: Meida MK

Style City

Style City


Komentuok:
*Reklama