Menu
 
 

Liepos mados apžvalga

2014 07 22  13:05  |  Aktualijos

Oficialiai jau vasaros spalva tapusi balta karaliauja ir liepos leidinių puslapiuose! Jai, žinoma, harmoningai akomponuoja egzotiškų jūrų kraštovaizdis ir paplūdimio apranga. Tobulų atostogų istorijas sukuriančios mados leidinių kūrybinės komandos lyg ir kviečia savo skaitytojus – bent jau mintyse – nepagailėti fantazijos ir susikurti savo išsvajotąsias atostogas. Prancūzijos Rivjera, laukinės gamtos grožybės, šiaurės Afrikos kultūra alsuojančios gyvenvietės ar tamsios olos – tai tik dalis liepos leidinių atostogų krypčių.

Laukinės gamtos apsuptyje

Nors Australijoje ir „žiema“, šios šalies Vogue komanda pristato itin vasarišką ir klajoklišką fotosesiją, kurios pagrindinė veikėja – modelis Amanda Wellsh. Fotografo Will Davidson parinktos laukinės gamtos vietovės stebina savo žmogaus nepaliestu grožiu ir egzotiškumu. Fotosesijos istorija – apie stilingą klajoklę, vasaros atostogoms pasirinkusią kiek kitokią kryptį. Peržiūrėti pilna fotosesiją – būtina.

Laukinės gamtos apsuptyje

Vulkaniškas seksualumas

Prancūziškas žurnalas vyrams Lui moka puikiai atsirinkti pačias karščiausias industrijos merginas. Ant šio leidinio viršelių pusnuogės jau pozavo Kate Moss, Anja Rubik, Malgosia Bela, Edita Vilkevičiūtė, o ant liepos numerio viršelio puikuojasi ir brazilė Gisele Bundchen. Fotografų duetas Mert ir Marcus puikiai pažįsta šį supermodelį, tad gautas rezultatas velniškai karštas. Bronzinis Gisele kūnas, karšta saulė ir prabangus kiemas – pavydėtinas derinys.

Vulkaniškas seksualumas

Dieviškai baltas tyrumas

Kiek gaivesnis kadras iš Numéro leidinio fotosesijos su lietuve Auguste Abeliūnaite. Tamsios olos apsuptyje Augustė dėvi balčiausius šio sezono modelius – taip sukuriamas tobulas kontrastas, kuris pabrėžia šios spalvos tyrumą. Čia prisideda ne tik vasariškai sušvelnėję modelio veido bruožai, bet ir Miles Aldridge panoraminiai kadrai. Pastarieji leidžia pajusti ir tamsių akmens sienų gaivą.

Dieviškai baltas tyrumas

Marakešo vasara

Savo pirmąjį amerikietiško Vogue viršelį liepą gavo iš Nigerijos kilusi aktorė Lupita Nyong‘o. Šiais metais žaibiškai išgarsėjusi aktorė tapo ir mados industrijos favorite. Šiai, fotografo Mikael Jansson kurtai istorijai, buvo pasirinktas prabangus Marakešo spa. Tradicinė vakarų Afrikos kultūros architektūra paverčia Lupitą nepriekaištingų bruožų antikine Egipto deivės statula.

Marakešo vasara

Jūra, saulė ir grožis

Ir kaip gi liepos leidinių apžvalga be prancūziško Vogue  liepos/rugpjūčio numerio pagrindinės fotosesijos? Trečius metus iš eilės šio leidinio kūrybinė komanda renkasi atostogų prie jūros temą. Šių metų vasarotojos – Natasha Poly ir Anna Ewers. Fotosesijoje dominuoja balta, raudona bei nepakeičiamas jūros mėlis. Jei ieškote idėjų savo atostogų garderobui, ši fotosesija – kaip tik Jums.

Jūra, saulė ir grožis

Visos nuotraukos tFS forumo.


Komentuok:
*Reklama