Menu
 
 

„Paskutinės minutės“ nuotakoms

2017 05 31  18:13  |  Aktualijos

Robertas Kalinkinas

Nuotraukų autorė – Gertrūda Varnaitė

Paskutinės minutės vestuvės – vienas žaviausių įmanomų gyvenimo ekspromtų. Joms nereikia mėnesių planavimo, ruošimosi ir streso. Nuostabią šventę galima susikurti vos per keletą savaičių ir tik mitas, jog bene svarbiausiu atributu – vestuvine suknele – reikia rūpintis bent prieš pusmetį. Tokioms išskirtinėms nuotakoms dizaineris Robertas Kalinkinas pirmąkart ir sukūrė vestuvinę „ready-to-wear“ (gatavų) suknelių kolekciją.

„Vestuvės visų pirma yra malonus procesas. Ši šventė neturi būti našta ir tuo labiau pavirsti iš malonaus planavimo į streso ir skubėjimo kupiną nesusipratimų ir išlaidų virtinę. Tai tik suknelė. Aš tikiu, kad suknelė visų pirma turi būti tiesiog patogi. Jokia nuotaka nenori jaustis ne savimi tądien ir nemanau, kad turėtų.“ – apie idėją pasakoja R. Kalinkinas.

Robertas Kalinkinas - SwO magazine

Robertas Kalinkinas - SwO magazine

Robertas Kalinkinas

Vestuvinių ir šventinių suknelių kolekciją, simboliškai pavadintą „Drobė“, sudaro 14 populiariausių mados namų modelių, kuriuos kiekviena galės koreguoti pagal savo pageidavimus. Pasak dizainerio, šios suknelės įkvėptos tuščių drobių, baltų erdvių ir minimalizmo – autorių tokia vizija aplankė pamačius įspūdingą dekoraciją, filmui „Alien“ sukurtą dailininko Damien Drew.

Robertas Kalinkinas

Su šiomis suknelėmis nereikės aukoti ir komforto – dauguma jų turi patogias kišenes bei siluetą paryškinančius nuimamus diržus. Ilgosios suknelės, jau tapusios dizainerio braižo dalimi, lengvai transformuojamos į trumpas, nevaržančias judesių ir sukurtas šokti iki paryčių.

Suknelėse dizaineris naudoja klasikinių kirpimų ir modernių detalių simbiozę – asketiškos linijomis bei švarūs siluetai čia susijungia su organišku, santūriu dekoru.

„Laikyk šią suknelę savo balta drobe – dėvėk tokią, kokia yra arba dekoruok pagal savo norus ir paversk ją tikrai savo. Jei tik pageidausi, specialiai tau papildomai suknelę rankomis išsiuvinės ar kitaip dekoruos mūsų ateljė meistrės“, – apie kolekcijos išskirtinumą pasakoja dizaineris.

Robertas Kalinkinas - SwO magazine

Robertas Kalinkinas - SwO magazine

Robertas Kalinkinas - SwO magazine

Šių dizainerio kūrinių kaina prasideda nuo 500 eurų – Robertas Kalinkinas pabrėžia norėjęs pasiūlyti galimybę paprastai ir patogiai įsigyti autorinį kūrinį toms, kurios neturi laiko ar galimybės kurti savo suknelės individualiai nuo nulio.


Komentuok:
*Reklama
DNO