Menu
 
 

Penktadienio įvaizdis: auksinės Naujųjų išvakarės

2013 12 27  17:28  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Penktadienio įvaizdis: auksinės Naujųjų išvakarės

Nuotraukos: madewithfashion.com

Kalėdinių vaišių maratonas trumpam sustoja, o mes naudojamės ta proga – trumpu atokvėpiu po Kalėdų – ir ieškom Naujametinio vakaro įkvėpimų. Nauji metai – tai puiki proga pasipuošti tiesiog pribloškiamai, už visus tuos 2013 metų vakarus, kai likote namie, nors taip norėjosi užsidėti batelius ir lūpas pasidažyti raudonai. Žiemos šventės neatsiejamos nuo blizgučių – žėri Kalėdų eglutė, gatvės ir visos parduotuvės, todėl mes taip pat nebegalime atsispirti blizgiems reikalams. Ateinančius Arklio metus siūlome sutikti klasikiniu aukso ir juodos deriniu, kaip kad viename savo įrašų demonstruoja Made With Fashion tinklaraščio autorė. Jos kimono stiliaus švarkelis, laisvos kelnės, bateliai bei rankinė – iš Zara, marškinėliai – Heby Mango, o apyrankės – Gloria Ortiz ir Asos.

Pasidalinkite ir jūs savo Naujametiniais deriniais su SwO! Linkime sutviskėti ir nuoširdžiai pasilinksminti likusiuose šventiniuose vakarėliuose!

Penktadienio įvaizdis: auksinės Naujųjų išvakarės

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
Vilnius Coffee Festival 2020

What's next Vilnius

Mados infekcija 2020

Riga Fashion Week / Spring/Summer 2020

DNO Records