Menu
 
 

Apie veido kaukes

2013 12 27  11:25  |  Aktualijos

Klasikinė situacija iš kino filmų: iš vonios kambario išpuola moteris, rankoje laikydama agurkų griežinėlius, o veidą išsiterliojusi neaiškios kilmės ir įtartinos spalvos koše. Sakoma, kad moteris būna bejėgė tik tol, kol džiūsta jos nagų lakas. Aš manau, kad mes tampame pažeidžiamos, kai užsitepame veido kaukę.

Veido kaukė veiksmingiausia, kai ją naudojama reguliariai, o jos funkcija yra aiški, t. y. ji daro ne viską: pakelia, drėkina, maitina, skaistina ir dar… tinka kaip salotų padažas. Šie pažadai labai mėgstami gamintojų, bet viena kaukė visų problemų negali išspręsti, tad arba deriname kartu kelias priemones, arba nusprendžiame, kurią problemą spręsime pirmiausiai. Tokie konkretūs veiksmai sumažins tikimybę nusivilti, nesulaukus norimo rezultato, ir padės stebėti odos pokyčius.

Apie veido kaukes

Nuotraukos: jadabeauty.com, marykay.com

Kokias kaukes rinktis? Vieno teisingo atsakymo tikrai nėra. Mėgstančios natūralumą gali užsiimti kaukių alchemija – maišyti turimus produktus, dairytis pavienių ingredientų ir taip leistis į tinkamiausio varianto paieškas. Neturinčios tiek laiko gali apsilankyti ekologiškų produktų parduotuvėse ir išsirinkti puikios, natūralios sudėties veido kaukę. Trečios, matydamos, kad reikia greitos ir ypatingos pagalbos veidui, turėtų atkreipti dėmesį į kosmetologų, dermatologų rekomenduojamas gydančias priemones

Šį kartą pasidalinsiu keliomis kaukėmis, kurios paliko malonius, džiugius ir lūkesčius atitikusius įspūdžius:

1. Vaisių ir vitaminų balinamoji kaukė (Lulu & Boo). Ši kaukė skirta sausai ir brandžiai odai. Kaukės sudėtyje gausu vaisių ekstraktų, vitaminų ir mineralų. Baltas ir pilkas molis skaistina odą bei skatina jos cirkuliaciją. Ši priemonė minkšta, užtepus ant odos šiek tiek suskystėja, bet nevarva ir nenubėga. Kvapas neįkyrus, natūralus, nėra itin malonus, bet ir nevargina. Kaukę naudojau kartą per savaitę, oda tapo elastingesnė, ne tokia sausa ir šiek tiek skaistesnė.

Apie veido kaukes

Nuotrauka: skincare.lt

2. „Botanical effects“ kaukė mišriai, riebiai ir jautriai odai (Mary Kay). Kaukės pagrindinė sudedamoji dalis – molis, kuris ne tik giliai valo odą, bet ir padeda sumažinti išsiplėtusių porų matomumą. Reguliariai naudojant šią priemonę, sumažėja riebalų išsiskyrimas. Kaukė tiršta, praktiškai bekvapė. Naudodama ją pastebėjau, kad atsiradę maži spuogeliai greičiau užgyja, susidaro mažiau inkštirų, veido oda ne taip blizga. Kaukė sausina odą, tad ją naudojant reikėtų pašonėje turėti ir stipriai drėkinantį kremą.

3. Molio kaukė jautriai ir sudirgusiai odai. Kai būna įkvėpimas ir noras gaminti, bet nesinori valgyti, galima greitai pačiai susiplakti paprastą molio kaukę. Jai prireiks molio miltelių (jų galite įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose, rusiškos kosmetikos arba ekologiškos kosmetikos parduotuvėse), šlakelio pieno ir šaukštelio medaus. Molio miltelius reikia sumaišyti su šiltu vandeniu, kol mišinys primins grietininę masę. Į ją dedame šaukštelį medaus (geriau pašildyto, skysto) ir įpilame du šaukštelius pieno. Viską išmaišome, tepame ant veido, laikome apie 20 minučių ir nuplauname vandeniu. Po šios kaukės būtina naudoti drėkinantį kremą.

4. Valomoji kaukė (Eco Desire). Ši kaukė skirta riebiai ir mišriai veido odai, o priemonę sudaro specialus molių mišinys ir Himalajų druska. Naudojimas gan tradicinis: dalį sausos masės sumaišome su šiltu vandeniu (turi gautis tirštas pavidalas), tepame ant veido, palaikome 10 minučių ir tuomet nuplauname. Ši kaukė efektyviai pašalina riebalų perteklių, sutvarko problematiškas veido vietas bei puikiai išvalo odą. Tiesa, kaukė odą kiek sausina, tad ją reiktų tepti tik ant tų vietų, kurios linkusios riebaluotis (pvz., T zona).

Apie veido kaukes

Nuotrauka: ecodesire.lt


Komentuok:
*Reklama
DNO