Menu
 
 

Pete Roche – „Consciousness“

2021 01 22  18:01  |  M.I.C. Naujienos

Lietuvos elektroninės muzikos scenoje atsirado naujas vardas – Pete Roche, debiutuojantis albumu „Consciousness“. Tačiau už šio pseudonimo slypi toli gražu ne naujokas, o klausytojų jau pamėgtas elektronikos kūrėjas.

Praėjusį penktadienį dienos šviesą išvydo 11 kūrinių, kurie turėtų atkreipti techno ir house muzikos stilių gerbėjų dėmesį. Melodingose ir gilaus ritmo persmelktose kompozicijose, pasak jų autoriaus, nugulė gamtos, šokio, vakarėlių ir gerų emocijų atnešti įspūdžiai.

Pete Roche – „Consciousness“

Nuotrauka – Pete Roche asmeninio archyvo ©

„Tai mano pastarųjų poros metų patirčių, svajonių, norų ir darbo vaisius – labai džiaugiuosi, kad sumanymus pavyko įgyvendinti ir muzikines idėjas perteikti būtent taip, kaip ir norėjau. Jaučiuosi tikrai atvėręs savo sąmonę klausytojams“, – mintimis dalinosi Pete Roche.

Vis dėlto, šiuo vardu publikai prisistatančio elektroninės muzikos prodiuserio kūriniai jau ir anksčiau ne kartą sukosi įvairiuose Lietuvos radijo topuose. Iki šiol jo kūrybą buvo galima rasti po Papuga pseudonimu. Vienas ryškiausių jo kūrinių, „Garsas Naktyje“, internete sulaukė daugiau nei 10 milijonų perklausų.

Pasak muzikos prodiuserio, šio vardo atsisakyti jis neketina – tobulindamas ankstesnį skambesį jis šiuo metu sėkmingai dirba su „X Faktoriaus“ ir „Lietuvos Balso“ projektų finalistėmis – Iveta Svilainyte ir Justina Stankevičiūte. Tuo tarpu, Pete Roche atsirado gimus naujam kūrybos keliui.

„Man tiesiog pasidarė per ankšta po vienu vardu. Ta muzika, kurią pristatau kaip Pete Roche, niekaip negalėtų būti Papugos, ir atvirkščiai, – sakė jis. – Be abejo, Pete Roche kūriniai yra ne tik kitokio stiliaus, bet ir labiau asmeniškai atspindintys mane.“

Beje, šis kūrėjas Lietuvos muzikos klubų auditorijai puikiai žinomas ir kaip kelerius metus gyvavusio dueto „Red Milk“ narys. Vilniaus šokių aikšteles judinę atlikėjai pasisekimo sulaukė ir užsienyje – jų kūrinius transliavo BBC, Rinse FM ir kitos žinomos pasaulinės radijo stotys.

 

Naująjį Pete Roche albumą „Consciousness“ galite išgirsti čia. 


Komentuok:
*Reklama