Menu
 
 

Naujas vardas house muzikos mylėtojams – Markas

2014 01 03  20:48  |  M.I.C. Naujienos

Markas

Asmeninio archyvo nuotr.

Markas – naujas vardas Lietuvos muzikos scenoje, atstovaujantis House, G-House bei Deep House muzikos stilius. Kūrėjas muzikinę karjerą pradėjo 2012 metais su savo pirmuoju  kūriniu „Love“, kuris pateko į  Berlyno grupės „Booka Shade“ albumą bei į Beatport – žinomą kaip vienos didžiausių pasaulyje elektroninės muzikos internetinės parduotuvės – top sąrašus.

Šiuo metu Markas yra Lietuvos radijo laidos ir muzikos tinklaraščio „Rembo music“ rezidentas, pasirašęs kontraktą su Didžiosios Britanijos įrašų kompanija „Kumasi music“. Be viso to, jis bendradarbiauja ir su kitomis užsienio kompanijomis, tokiomis kaip „MTA records“, „Loulou records“ ar „Motek“. Paskutinis jo leidybinis darbas – debiutas gerai žinomoje Jungtinės Karalystės elektroninės muzikos kūrėjų „Chase & Status“ įrašų kompanijoje „MTA Records“!

Vasara atlikėjui prabėgo itin turiningai: turas Didžiojoje Britanijoje su atlikėjais Kolombo, Matt Fear, Kreature ir kitais, dalyvavimas viename Londono elektroninės muzikos renginyje kartu su atlikėjais iš Dusky, „Love System Festival“ Kroatijoje, kuriame, beje, pasirodė ir dar vienas lietuvis – Mario Basanov.


Komentuok:
  • karolis says:

    nu sorry “atlikėju Dusky”, dusky yra du vaikinukai pries rasydami pasitikrinkite ka rasote

  • Rasa Sadauskaitė says:

    Ačiū Jums, kad pranešate. Įsivėlusi klaida jau pataisyta.


*Reklama
DNO