Menu
 
 

Plėšyta

2013 08 02  12:30  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Plėšytas džinsas

Nuotraukos iš: lolobu.com, remainsimple.tumblr.com, karolinaone.tumblr.com, crushculdesac.tumblr.com, theyallhateus.com, shesaidbeauty.com

Džinsas – klasikiniu mados atributu tapęs spintos elementas, be kurio, matyt, neapsieinama nė vieną sezoną. 2013-ieji mums pasiūlė ypač platų džinsinių drabužių asortimentą: įvairių spalvų ir formų kelnes, tiek ilgus, tiek trumpus kombinezonus, sijonus, švarkelius, marškinėlius ir t.t. Kartu su jais sugrįžo ir plėšytas džinsas.

Plėšytas džinsas

Šį kartą plėšoma visur ir visaip. Jeigu tai kelnės, maži įdrėskimai pereina į skyles, visiškai atidengia kojas ir galiausiai nuplyšta medžiagos gabalais, palikdami tik kabančius baltus medvilnės siūlus. Atidengti kūną ir parodyti kojas, besislepiančias po per didelėmis vyriškomis kelnėmis tampa be galo seksualu. Ne taip drąsiai – atsaini džinso tekstūra suteikia žaismingumo ir nerūpestingumo tokiam suplėšytam vasaros ansambliui.

Plėšytas džinsas

Plėšytas džinsas šią vasarą derinamas su vyriškais marškiniais, per dideliu megztiniu, vyriško kostiumo elementais, dideliais, prabangiais papuošalais arba neoninėmis palaidinėmis. Stilingi sportbačiai su metalo detalėmis deklaruos požiūrį, o aukštakulniai suteiks elegancijos ir išlaikys moteriškumo pusiausvyrą.

Plėšytas džinsas

Tai, kas smagu, neverčia įsipareigoti, o kai kurios tendencijos – nepaneigsime – visad grįžta. Organiškas atsainumas yra smagu, o kadangi norint susikurti šį stilių tereikia išsitraukti nudėvėtą drabužį iš spintos gelmių, kodėl nepabandžius pamaištauti?

Plėšytas džinsas

Plėšytas džinsas

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art