Menu
 
 

Pora Tumblr vyrams (ir ne tik!)

2012 10 26  09:10  |  Aktualijos

Pora Tumblr vyrams

Modelis iš italų dizainerio Frankie Morello rudens-žiemos kolekcijos

Šiais ,,lepinančiais“ rudens vakarais turbūt dažnas jūsų, kaip ir mes, prilipote prie kompiuterio. Turbūt ne tik atsakingiau atrašinėjate laiškus, pirštais bėgiodami klaviatūra, bet ir pilatės į skrandžius bet ką, kas tik sušildo. Ką čia apgaudinėsi – nebandykime žiemos prastumti madingai. Bet verta pasistengti, kad ji nebūtų nuobodi.

Pastaruoju metu sulaukiame draugų ir kolegų skundų: ,,pasiklystu informacijoje!”. Visi tie tumbrl, twitter, tinklaraščiai, facebook, pinterest ir kiti puslapiai, jei nemoki jais naudotis, gali įvaryti galvos skausmą. Kad ir pati SwO redaktorė, kažkada nuobodžiaudama prilaikinusi krūvą nereikalingų dizaino puslapių, pagaliau atšalus orams, dabar nykiai kone visą parą atsisakinėjo naujienų, nes per pasaulio įvykius internete pasimetė Vilniaus renginiai ir net draugai.

Pora Tumblr vyrams

SwO rekomenduoja keletą tumbrl tinklaraščių vizualinės informacijos maniakams. Pirmasis – ,,Mano nevykėlis vaikinas“ (Nerd Boyfriend). Čia kraunami daugiausiai senesnių filmų kadrai ir kelių dešimtmečių senumo įžymybių nuotraukos, o apačioje – pasiūlymai ir atitikmenys, kaip tokį stilių susikurti patiems, išnaršius šiandieninių parduotuvių asortimentą. Tiesa, stilius, kaip jau supratote, kiek nevykėliškas, tačiau atidžiau įsižiūrėję pastebėsite, kad dauguma spintos atributų – grynų gryniausia klasika. Subalansuota ne tik jums, bet ir jūsų merginai. Garantuojame: jei netyčia paliksite įjungtą puslapį savo ekrane, draugė neatsispirs galimybei pridėti jums žavią įvaizdžio detalę, o vakarą praskaidrins dar ir naujai atrastas senas filmas.

Dainininką Cat Stevens atradome http://nerdboyfriend.tumblr.com/ tinklaraštyje.

Pora Tumblr vyrams

Tikri vyrai keikiasi, ne kitaip. Ne, ne kasdien, tačiau kai reikia, grubus žodis nepamaišo. Bent jau taip teigia šio tinklaraščio (Real Men Swear) sumanytojai, mados fotografijas padailinę komiksų pokalbių debesėliais. Savotiškos iliustracijos! Mūsų favoritas – retweet funkcija vietoj pokalbio, tikra kalbos išraiškos viršūnė. Panaršykite ir papasakokite, ką manote patys.

Real men swear fashion blog

Real men swear fashion blog

Real men swear fashion blog

Šiam kartui tiek. Nesušalkite!

SwO


Komentuok:
*Reklama
DNO