Menu
 
 

Po darbo į vakarėlį? Žinoma!

2013 08 22  19:16  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

Po darbo į vakarėlį

Debenhams.com nuotr.

Šilti vasaros (ir, tikėkimės, tokie pat šilti pamažu atšliaužiančio rugsėjo) vakarai, kaip atkaklūs suvedžiotojai, gundo sėdėti lauko kavinėse, terasose arba nakties sulaukti miesto gatvėse. Nesvarbu, ar vasarą atostogauji, ar sėdi apsikrovusi šūsnimi dokumentų – vakarai skirti pramogoms, draugams ir naujoms istorijoms.

Po ilgos darbo dienos reikia eiti tiesiai į smagų vakarėlį ar susitikimą? Jautiesi nuvargusi, makiažas nebe toks tobulas ir „plunksnos“ nepakedentos… Ką daryti, kai kelionė iki namų ilga, o taip norisi atrodyti puikiai ir jaustis gaiviai?

Po darbo į vakarėlį

Nuotraukos: Stylecraze.com, Pinterest.com

Vasara trumpa, o nuotykiai vargu ar lauks, kol pasidažysi prie veidrodžio savo miegamajame. Kelios paprastos priemonės tau padės per kelias minutes pasiruošti vasaros malonumams, kad ir kur bebūtum.

1. Drėgnos servetėlės padės atsigaivinti ir nuvalys aptrupėjusį tušą. Rinkis servetėles, kurių sudėtyje yra alijošiaus ar agurkų ekstrakto. Jų kvapas bus gaivesnis.
2. Ant blizgėti linkusių veido vietų (kaktos, nosies, smakro) uždėk paprastą servetėlę ir prispaudusi palaikyk. Popierius sugers riebalų perteklių. Jeigu tavo oda ypatingai riebi, gali išbandyti specialius riebumą sugeriančius lapelius, pavyzdžiui, Artdeco oil control priemonę.
3. Odos spalvai sulyginti naudok kompaktinę pudrą.
4. Skruostus paryškink skaistalais.
5. Venk ryškių, tamsių šešėlių ir storų kontūrų. Geriau plonu šepetėliu paryškink viršutinių blakstienų augimo liniją.
6. Drąsiai ryškink lūpas. Jos atitrauks dėmesį nuo pavargusių akių, suteiks gyvumo veidui. Vasarą rinkis lengvesnės tekstūros lūpų dažus ar blizgius.
7. Keli lašai mėgstamų kvepalų kaipmat pakels nuotaiką.

Sutinku, tai – nedidelė saviapgaulė, bet vasaros liko tiek nedaug, kad gaištume laiką prie veidrodžių ir kruopštaus makiažo!

Po darbo į vakarėlį

Nuotrauka: wes2backstage.tumblr.com

Griežtai draudžiama SwO magazine paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © Swo.lt

Komentuok:
*Reklama
Yaska Art