Menu
 
 

Makiažas padeda įveikti peršalimą

2013 07 29  09:34  |  Aktualijos

Makiažas padeda įveikti peršalimą

Lietuvoje vasara nenuspėjama, tiesa? Vieną dieną džiaugiamės malonia kaitra, o kitą ieškome guminių batų ir neperpučiamų striukų. Po tokių linksmųjų oro kalnelių pajuntame, kad prikimo gerklė, užgulė nosis ir kakta neįprastai karšta. Peršalome. Vaistai, arbatos ir miegas palengvina simptomus. Po kelių dienų galime pamažu grįžti į savo gyvenimo ritmą, bet…

Ką daryti su veidu, kuris išduoda, kad mūsų savijauta toli gražu ne pati geriausia?  Keli sluoksniai makiažo pagrindo, biri pudra, tamsūs šešėliai, ryškios lūpos – visa tai tik dar labiau pabrėš nuo ligos papilkėjusią veido odą, ašarotas akis ir tamsius paakius.  Taigi, kaip sukurti slogai draugišką makiažą?

1. Akių raudonį sumažins dirbtinės ašaros.

2. Sergant organizmui itin trūksta skysčių, tad veido oda pastebimai išsausėja. Iš pradžių veidą gausiai patepk drėkinamuoju kremu. Leisk jam susigerti į odą. Jeigu turi, į pagalbą gali pasitelkti ir drėkinamąjį fluidą.

3. Raudonai nosiai paslėpti naudok žalią, o patamsėjusiems paakiams geltoną kreminę maskuojamąją priemonę.

4. Odos spalvą suvienodinti padės dabar itin populiarus BB kremas. Skruostus paryškink rausvais arba persikų spalvos skaistalais. Jie tavo veidui suteiks gyvumo ir sveikumo įspūdį.

5. Šiek tiek paryškink antakius. Vokus tepk šviesių spalvų matiniais šešėliais – balta, rausva, rusva. Blakstienas dažyk vandeniui atspariu blakstienų tušu.

6. Galiausiai lūpas paryškink neutralios spalvos lūpų balzamu arba blizgesiu.

Makiažas nėra vaistas, bet sveikti padeda ir daili išvaizda.

Makiažas padeda įveikti peršalimą

Nuotraukos: Lovesunsetblonde.com, Vogue.ru


Komentuok:
*Reklama