Menu
 
 

Ultimo Casa kolekcija ir vyrų diskusija apie eleganciją

2012 10 23  08:52  |  Aktualijos

Kas visgi yra elegantiška moteris? Pačios damos eleganciją dažnai sieja su raudonomis lūpomis, vakarui skirtais kvepalais ir paslaptingu žvilgsniu. Vyrų ketvertas – aktorius Saulius Siparis, dr. Gintautas Chomentauskas, mados fotografas Gediminas Žilinskas bei vyno ekspertas Gintautas Jašinskas – itališkų drabužių ,,Ultimo Casa“ kolekcijos pristatymo metu ,,Kempinski“ viešbučio salėje dalinosi pamąstymais apie moters elegantiškumą.

Ultimo Casa kolekcija ir vyrų diskusija apie eleganciją

Nuotraukos: © SwO

Pradėjusi puikiu tostu ir pokštu, kuo dizaineris skiriasi nuo tikro vyro (dizaineris moterį aprengia, o tikras vyras – nurengia), komisija sutarė, jog moteris – tai tarsi vertingas meno kūrinys, kuris kelia pagarbą. Vyro svajonė ir yra turėti šalia savęs kažką paslaptingo, ypatingo, savimi pasitikinčio. Diskusijai besivystant, ne tik vyrų komanda, bet ir pačios žiūrovės svarstė, kodėl moterys puošiasi: dėl savęs, dėl kitų moterų ar dėl vyrų? Vieningo atsakymo nepriimtume nei pačios mes. Vakaro dalyvės sutarė, jog visų pirma moteris turi jaustis saugi ir mylima – tuomet netgi įžūli vėjavaikė spinduliuos elegancija.

Ultimo Casa kolekcija ir vyrų diskusija apie eleganciją

Vakarą vainikavo puikus itališkų drabužių kolekcijos pristatymas. Staigmena: podiumu žengė ne modeliai, o mylinčios mamos, atsakingos verslininkės, tikrieji elegancijos pavyzdžiai. Drabužiai tryško energija – vėlgi pasitvirtino gyvenimo tiesa, jog ne rūbas žmogų, o asmenybė puošia patį apdarą.

Lemiamą žodį tarė ,,Ultimo Casa“ vadovė Justina Milaknytė: ,,Elegancija yra visur ir visada mumyse“.


Komentuok:
*Reklama
DNO