Menu
 
 

Premjera! DRIB – „Between Us“

2013 11 29  18:34  |  M.I.C. Naujienos

DRIB

DRIB – jaunas vardas, turintis nemenką gimimo istoriją. Garage Bass, Dub stiliai – tai tik pradžia. Dar šiais metais žadamuose išleisti dvejose leidybinėse įrašų kompanijose (EP „Tranzparente“ ir „Stableface“) bus galima išgirsti ir melancholišką, ir agresyvesnę šio elektroninės muzikos prodiuserio puses, dar įdomesnius muzikinius sprendimus bei senosios mokyklos breakbeatą primenančius skambesius.

Asmeninė „Tranzparente Records“ kompanija, Romo Zabarausko filmo „We Will Riot“ garso takelio apipavidalinimas su kūriniu „Hasta La Vista“, taip pat iš paties Mark Splinter gautas apdovanojimas „Best Lithuanian Beatmaker 2012“ – DRIB žymos, leidžiančios įsiminti ir nesunkiai atpažinti šį pseudonimą. Jei susidomėjote, jums gali patikti ir „Mano Mono“ projektas – dar viena atlikėjo veikla.

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO

Kristel Saan

18-oji Mariaus Jonučio paroda - Kaimo pasaka