Menu
 
 

Rytas su IJO

2013 11 27  14:45  |  M.I.C. Pokalbiai

Rytas su IJO

Punktualus šeštadienio rytas, svetingas vinylshop‘o priėmimas muzikaliuose ir stilinguose namuose, ryški kameros lempa – on, apsižiūrime ir sėdamės ant sofutės jaukiam pokalbiui. Na, gal kiek įtampos ir būta, neslėpsim. Čia ne visi pratę prie daug dėmesio ir mieliau linkę pasišnekučiuoti tik prie diktofono, tačiau juk įdomiau viską pamatyti iš daug arčiau nei sekti raides ant balto ekrano lapo, tiesa?

Nauja „M.I.C. by SwO“ rubrika sodinasi savo pirmąjį pašnekovą IJO – elektroninės muzikos prodiuserį, dj, „Blikmuzik“ įrašų leidyklos įkūrėją, kuris trumpam iš Londono sugrįžo pasisvečiuoti į Lietuvą. Paprastai, gan kukliai, bandydami tai nutolti, tai vėl priartėti prie muzikos, pristatome pirmąjį „Music In My Cup“ interviu.

 

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:
*Reklama
DNO