Menu
 
 

Pumos naktis @ (Loftas) Puma Social Club

2011 05 16  14:32  |  Aktualijos

 

Pumos naktis @ (Loftas) Puma Social Club

Nuotraukos: organizatorių (archyvas)

 

 

21-as amžius. Kiek galima švaistytis tais pačiais senais pavadinimais? 90‘s Live Project vokalistas Jurgis Brūzga apie šiuolaikinį reiverį ir naktinį gyvenimą: nenustebčiau, kad frazė „vidurnakčio atletas” prigytų vietoj jau pabodusio „reiverio”. Iš tiesų kai kurie mūsų maratonai baigiasi 6 ryte, o nakties pergale tampa ne finišo juostelė, o telefono numeris. Tai puikus būdvardis visiems didmiesčio naktinėtojams – jauniems, išsiilgusiems laisvės, nuotykių ir aistros viskam, ką darai“.

Renginio ašis – azartiški bei energingi stalo žaidimai. Tai stalo futbolas, stalo tenisas ar dartai. Vidurnakčio atletams verta suklusti – visi jie kviečiami į Loftą penktadienio (gegužės 20) vakarą. Tiesa, Loftas sutiko vienai nakčiai pasikeisti vardą – susitiksime ne Menų fabrike, bet pačiame Puma Social Club.

Pumos naktis @ (Loftas) Puma Social Club

Vakarėlis: Puma Social Party&Play

Varžosi: 12 spalvingų ir linksmų draugų komandų. Dar spėsite užsiregistruoti iki gegužės 17-os dienos!

Nugalėtojai: rytą pasitiks su ypatingu prizu – legendiniais Puma Suede bateliais.

Rungtynių metu kraują kaitins: Deep Inc., SiSi, NO DJs plokštelių čempionai bei gyvi The Sneekers ir 90’s Live Project su Jurgiu Brūzga pasirodymai.

Aprangos kodas: beprotiški spalvų deriniai ir tikro vidurnakčio atleto vardą pagerbiantis stilius. O tiems, kas ateis su bent vienu Puma rūbu, vakarėlio durys atsivers nemokamai.

Aprangos kodas pagal Viktorą Diavarą: „trumpi balti arba ryškūs šortukai vyrams, penki skirtingi susivilkti marškinėliai moterims – toks variantas man patiktų“.

Žaidimai: pasibaigus oficialiems turnyrams, stalo teniso, futbolo ir dartų stalai bus atviri visiems.

Fotografai: nugalėtojų laukia beprotiška fotosesija. Ne žaidėjams – būkite pasitempę! Tarp jūsų sukiosis fotografai, ieškantys veidų 2012-ųjų metų Puma reklaminei kampanijai.

Pumos naktis @ (Loftas) Puma Social Club

Pasaulyje jau plinta vidurnakčio atletų pergalės, dabar laikas ir Lietuvai!

 

 

 


Komentuok:

*