Menu
 
 

Pumos naktis @ (Loftas) Puma Social Club

2011 05 16  14:32  |  Aktualijos

Reklama SwO Live Feed

 

Pumos naktis @ (Loftas) Puma Social Club

Nuotraukos: organizatorių (archyvas)

 

 

21-as amžius. Kiek galima švaistytis tais pačiais senais pavadinimais? 90‘s Live Project vokalistas Jurgis Brūzga apie šiuolaikinį reiverį ir naktinį gyvenimą: nenustebčiau, kad frazė „vidurnakčio atletas” prigytų vietoj jau pabodusio „reiverio”. Iš tiesų kai kurie mūsų maratonai baigiasi 6 ryte, o nakties pergale tampa ne finišo juostelė, o telefono numeris. Tai puikus būdvardis visiems didmiesčio naktinėtojams – jauniems, išsiilgusiems laisvės, nuotykių ir aistros viskam, ką darai“.

Renginio ašis – azartiški bei energingi stalo žaidimai. Tai stalo futbolas, stalo tenisas ar dartai. Vidurnakčio atletams verta suklusti – visi jie kviečiami į Loftą penktadienio (gegužės 20) vakarą. Tiesa, Loftas sutiko vienai nakčiai pasikeisti vardą – susitiksime ne Menų fabrike, bet pačiame Puma Social Club.

Pumos naktis @ (Loftas) Puma Social Club

Vakarėlis: Puma Social Party&Play

Varžosi: 12 spalvingų ir linksmų draugų komandų. Dar spėsite užsiregistruoti iki gegužės 17-os dienos!

Nugalėtojai: rytą pasitiks su ypatingu prizu – legendiniais Puma Suede bateliais.

Rungtynių metu kraują kaitins: Deep Inc., SiSi, NO DJs plokštelių čempionai bei gyvi The Sneekers ir 90’s Live Project su Jurgiu Brūzga pasirodymai.

Aprangos kodas: beprotiški spalvų deriniai ir tikro vidurnakčio atleto vardą pagerbiantis stilius. O tiems, kas ateis su bent vienu Puma rūbu, vakarėlio durys atsivers nemokamai.

Aprangos kodas pagal Viktorą Diavarą: „trumpi balti arba ryškūs šortukai vyrams, penki skirtingi susivilkti marškinėliai moterims – toks variantas man patiktų“.

Žaidimai: pasibaigus oficialiems turnyrams, stalo teniso, futbolo ir dartų stalai bus atviri visiems.

Fotografai: nugalėtojų laukia beprotiška fotosesija. Ne žaidėjams – būkite pasitempę! Tarp jūsų sukiosis fotografai, ieškantys veidų 2012-ųjų metų Puma reklaminei kampanijai.

Pumos naktis @ (Loftas) Puma Social Club

Pasaulyje jau plinta vidurnakčio atletų pergalės, dabar laikas ir Lietuvai!

 

 

 

Griežtai draudžiama „SwO magazine“ paskelbta informaciją panaudoti kitose interneto tinklalapiuose, visuomenės informavimo priemonėse bei platinti kuriuo nors pavidalu be raštiško sutikimo. Dėl informacijos naudojimo kreipkitės el. paštu į SwO.lt redakciją - redakcija@swo.lt. © SwO.lt

Komentuok:

*